Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek hogy ne legyek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy ne legyek a szemében "unszimpatikus"?

Figyelt kérdés
Pusztán a külsőm miatt vagyok a leányzó számára, az, én pedig nem tudom őt kiverni a fejemből, megmérgezte a gondolataimat. egyébként állítólag "jóképű" vagyok 19/F
2011. máj. 9. 21:42
 1/9 anonim ***** válasza:

A külső igenis számít. Az, hogy megszépülsz a szemében az meg csak amerikai filmekben van, felejtsd el. Egyoldalú szerelem az ilyen, mindenki be*ta már, keress mást.


Üdv.

MVP

2011. máj. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
lehet beképzeltnek tűnsz...
2011. máj. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
pedig egyáltalán nem vagyok az...
2011. máj. 9. 21:45
 4/9 anonim ***** válasza:
Akkor változtass a külsődön vagy a mutasdmeg a belsődet hátha az "megszépít"!
2011. máj. 9. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
nővéremnek régebben egyik barátjáról láttam képet, tök unfer volt számomra fej alapján, aztán eljött először hozzánk és nagy haverok lettünk ... 2évig voltak együtt. ez hasonló külső behatás nem?
2011. máj. 9. 22:04
 6/9 anonim ***** válasza:
ja hasonló!
2011. máj. 9. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

első.....pft

Én most egy olyan srácba vagyok totál belezúgva, akit elsőre lecsúnyáztam nagyon nem tetszett =S Aztán ahogy megismertem ugy megszerettem és most nagyon is tetszik!!!

2011. máj. 9. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Jön a madár és kirókázza a bokrot. Magyar Népmesék kategória ez a megszépülsz a belsőtől szöveg. Ha nem tetszel legalább egy kicsit, a belsőd sosem fog érdekelni senkit párkapcsolati szempontból. Férfi- nő, ilyen téren egyforma.
2011. máj. 10. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Magadból indultál ki! Nem szabad általánosítani! Lehet, hogy ritka az ilyen, de előfordulhat! Nekem semennyire sem jöttbe a srác...most meg nem is érdekel más! Szóval élő példa vagyok!
2011. máj. 10. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!