Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Gáz, ha a barátom húgának a...

Gáz, ha a barátom húgának a ballagására nem veszek ajándékot, és virágot sem viszek?

Figyelt kérdés
:S
2010. ápr. 29. 17:05
1 2 3 4 5 6
 21/51 anonim ***** válasza:
0%
Internetre,áramfogyasztásra van pénz,egy doboz bonbonra már nincs...
2010. ápr. 29. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/51 A kérdező kommentje:

Kívánom, hogy az arcoskodók is legyenek legalább egyszer ilyen anyagi helyzetben ilyen alkalomkor! Képzeljétek, én is nagyon szeretném meglepni valami széppel, vagy hasznossal, de ha nincs rá mód akkor sajnos nem tudom!

Ja, és az internetet nem hónap végén kell kifizetni...

2010. ápr. 29. 17:40
 23/51 anonim ***** válasza:
72%

szia !!!

szerintem is az

egy szál gerbera :]és vittél :)

nem kell túlzásba esni de nyugodtan szedhetsz kertből is ott is vannak gyönyörű virágok ( teszel hozzá zöldet ):]

2010. ápr. 29. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/51 anonim ***** válasza:
86%

van internetem, pénzünk nemigen


de interneten keresek munkát, interneten keresek némi pénzt (teszvesz)- nem luxuscikknek van


viszont nincs tévénk, mert az luxuscikk, meg akkor se volt, amikor volt munkám, mert nem érdekel minket..nem dohányzunk, nem iszunk...mégis az utolsó fillért is be kell osztani


nem szégyen kerti virágcsokrot vinni, sőt csinálhatsz neki valami szép, személyes, kreatív képeslapot is

2010. ápr. 29. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/51 anonim ***** válasza:
79%
Én barátnőmnek a kertből szoktam szedni. Nyílik az orgona, tulipán, egy csomó virág. Szépen átkötöd egy szalaggal, és kész is.) Lehet jobban örül majd neki, mint a boltinak
2010. ápr. 29. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/51 anonim ***** válasza:
13%

"az internetet nem hónap végén kell fizetni"

Ha tudod, hogy ballagásra mész, akkor mikor megjött a segély, már akkor kellett volna 500FT-OT félre tenni, nem ilyenkor sírni, hogy nincs....

2010. ápr. 29. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/51 anonim ***** válasza:
54%
Nem tudom ismeri-e a barátod az anyagi helyzeted, de a saját ajándékát adhatná úgy is mint veled közös ajándékot.Én ezt tenném a helyében
2010. ápr. 29. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/51 anonim ***** válasza:
72%

Előző vagyok.

Amúgy egy szál virágot tényleg vigyél neki.:)

2010. ápr. 29. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/51 anonim ***** válasza:
84%
Mi a frászt gúnyolódtok szerencsétlenen? Még hogy segély... Mi sem segélyből élünk, nekünk is van tévénk meg netünk, de ballagásra nekünk se lenne most pénzünk, ÉS erős a gyanúm arra, hogy a kedves gúnyolódók is hasonlóképpen élnek, vagy csak nem vallják be. Amúgy ezen nincs semmi furcsa.
2010. ápr. 29. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/51 anonim ***** válasza:
62%
Nincs pénzed és kész. Elmész, megköszöntöd sok sikert kivánva az életben meg az érettségire és kész. Max elnézést kérsz, hogy szerettél volna venni egy szál virágot de sajnos nem tudtál, de szeretted volna megtisztelni a jelenléteddel... stb, stb... A hülyékkel ne törődj, én sem tudnék most ilyenre áldozni, netem, kocsim, tévém mégis van, de 3500ból kell kidekkoljak fizuig...
2010. ápr. 29. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!