Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szülők megcsalják egymást, mi...

Szülők megcsalják egymást, mi a teendő?

Figyelt kérdés
Pl apukád csalja anyukádat vagy fordítva. Kitálalnátok? Vagy lenyelnétek és néznétek úgy, hogy egyedül ti tudok a titokról? Mi ilyenkor a helyes megoldás és döntés? Oda 20 évnek a felépített életképe és nézőpontja. Nagyon nagy segítségemre lenne szükségem, kérlek tiszta fejjel írjatok valamit ki mit tenne és mi a célszerű?
2016. nov. 19. 20:14
 1/8 anonim ***** válasza:
38%
Eszerint 20 éves vagy. Szerintem neked ezzel semmi teendöd NINCS. Szépen tudomásul veszed, hogy ök is esendö emberek és a saját életedet épited a saját értékitéleted szerint.
2016. nov. 19. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
73%
Kitálalással szinte biztos szétrobbantod a családot.Ha titok marad talán még jobb belátásra térhetnek.
2016. nov. 19. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
62%
A helyedben elbeszélgetnék a megcsaló féllel, hogy ha nem tér észhez, kénytelen leszel kitálalni. Így megadod az utolsó esélyt arra, hogy észhez térjen. Mondjuk én elég nehezen toleráltam volna, ha valamelyik szülőm félrelépéseiről tudomást szerzek.
2016. nov. 19. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
11%
A csaloval le kell ulnod beszelni! Nem nyomhatja a te valladat a teher, hogy mi tortenik. Derutsd ki az okokat es az idaig vezeto utat! Az is meglehet, hogy amit tudsz, az igazabol a szuleid kozti megegyezes resze. Esetleg egyikuknek nincs igenye a fizikai erintkezesre, vagy egyszeruen ilyen az eletstilusuk. Ne fenyegesd meg azzal, hogy te mondod el az igazsagot, ezt bizd ra!
2016. nov. 19. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
15%
pont leszarnám... élném a magam életem és KÜLÖN...
2016. nov. 20. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
14%
Őszintén sose értettem mi ezen ekkora "teher", meg miért "kell" kitálalni. Gimis voltam mikor véletlen megtudtam, hogy anyámnak viszonya van, de soha fel se merült bennem, hogy "kitálaljak", meg beszéljek erről anyámmal. Nem érzek késztetést rá, hogy a szüleim szexuális életével foglalkozzak. Még a gondolat is abszurd. Apámmal azóta is nagyon jól megvannak, szeretik egymást, boldogok.
2016. nov. 20. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
egyszerűen nem kell beleszólnod ebbe..
2016. nov. 20. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Tényleg nem kell beleszólnod, mert ezek nagyon bonyolult dolgok. Ha elég jóban vagy a szüleiddel azt amelyik ezt tette megkérdezheted a dologról, de csak akkor ha úgy gondolod tudod ezt elkülönítve kezelni és nem fogsz egyikőjükre sem megharagudni e miatt, mert hát téged biztos mind a ketten szeretnek. Az ő kapcsolatuk nem a te gondod és ne is vedd magadra.
2016. nov. 20. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!