Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Távkapcsolatban élünk a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Távkapcsolatban élünk a párommal, aki panaszkodik hogy nem törődöm vele. Mi a teendő?

Figyelt kérdés

Minden nap beszélünk több órát miután hazajön a munkából de nem tudom hogy hogyan törődhetnék vele virtuálisan.í

Megkérdezem milyen napja volt, hogy van de...valaki tudna tanácsot adni hogy mivel fejezhetem ki hogy érdeklődöm iránta és törődöm vele?



2016. aug. 3. 10:54
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
54%
Úgy, hogy véget vettek ennek a baromságnak. A távkapcsolat sose lesz teljes értékű kapcsolat. Nem tudsz éjszaka hozzábújni, ha xar napod van, nem tudod a nyakába borulva kisírni magadat, nem látod a reakcióit...
2016. aug. 3. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Alapjába véve igaz az amit az első ír, de azért ez nagyon lesarkítja a dolgokat. Ha hosszú távra így terveztek, akkor igaza van. De ha ez csak egy átmeneti állapot?! Próbáld meggyőzni arról, h te teljes erővel azon vagy, h ez az állapot minél előbb megszűnjön. Az működhet. Én is voltam távkapcsolatban, el lehet viselni. De nem szabad beletörődni, hosszú távra úgy berendezkedni, belekémyelmesedni.
2016. aug. 3. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
A távkapcsolatba sokkal több energiát kell fektetni, h működjön. De hiszek benne, h megéri. És ez végülis valamilyen szinten próbatétele a kapcsolatnak....
2016. aug. 3. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Távkapcsolat azért jó mert félre lehet kúrni. Ő meg inkább emészti magát. Gratulálok! Vagy félrekúr és így leplezi.
2016. aug. 3. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Mit sem változott ennek az oldalnak a színvonala :D


A kettőnk döntése, hogy véget vetünk-e ennek a kapcsolatnak, tehát köszönöm a szép, pozitív hozzászólásokat de teljesen felesleges volt időt pocsékolni a hozzászólásaitok megírására :)

Aki pedig félrekúr..növessz gerincet :)

2016. aug. 3. 11:46
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

En is tavkapcsolatban elek (vagy valami olyasmi :D). En abbol erzem, hogy torodik velem, hogy sokszor ram ir nap kozben, ha este pont nem beszelunk, akkor is feljon elkoszonni tolem, lelkesen es surun szexchatel velem, kuldott mar nekem kezzel irt levelet a postan, meg lehet vele beszelni azt is, ha faj valami, sokszor bokol, udvarol, kitartott mellettem, amig korhazban voltam (vagyis nem abrandult ki belolem a fobiam miatt = elfogad ilyennek) stb.


Szoval azert van vagy millio dolog, amivel erzekeltetheted, hogy fontos neked. Az en baratom igy csinalja es egyaltalan nem erzem elhanyagolva magam mellette akkor sem, ha fizikailag nincs mellettem. :) ezen kivul en a baratnod helyeben orulnek, ha a szulinapomra/nevnapomra is kuldenel valami aprosagot, en peldaul csokit meg kepeslapot fogok kuldeni, amit kezzel diszitett dobozba rejtek - szoval ezt is meg lehet oldani ugy, hogy szemelyes legyen, annal jobban esik. :)


Beszelgessetek Viberen/Whatsappon is! Ennel tobb tippet mar nem tudok adni. :D


23N

2016. aug. 3. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ennél többet már hova? Én is éltem párkapcsolatban kb egy évig és most is olyan helyzetben vagyok a párommal, hogy nyár elejétől szeptemberig nézve kb 3x tudunk találkozni. Szerintem az már bőven kielégíti ezt a fogalmat, hogy minden nap beszéltek több órán keresztül, megkérdezed milyen napja volt és stb. Szerintem kérdezz rá a párodnál, hogy ez alatt mit ért. Ha elmondja, hogy mit vár el tőled sokkal könnyebb teljesíteni is.
2016. aug. 3. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm nektek :)

Persze, a szexchat nálunk is megvan minden nap, ha úgy van akkor napjában többször is de napi 10 órát dolgozik plusz még az utazás és még az a pár óra is kevés.

Volt olyan is hogy lemondtam programot hogy vele lehessek a barátaim helyett.

Megkérdeztem tőle, hogy mondja meg hogyan törődjek vele de azt mondja nem tudja, én vagyok a nő találjam ki :D

Nem vagyok egy túl érzelmes, romantikus fajta de minden nap többször elmondom neki hogy szeretem, szóval..már tényleg nem tudom mit tegyek :D


De köszönöm az értelmes válaszokat :)

2016. aug. 3. 14:12
 9/15 anonim ***** válasza:

Mit takar a távkapcsolat? Távolság..., milyen időközönként találkoztok?


Ugyan nálunk is közös döntésen alapult a távkapcsolat, mivel külön megyében laktunk és összejöttünk. De egy idő után kezdett kevés lenni, és akármennyit hívott, az sem volt elég, mert elregéltük egymásnak vele mi történt, velem mi történt, beszéltünk ami éppen eszünkbe jutott, de ez még mindig nem volt elég, hát főképp nekem. Mert nem volt közös élmény hétközben, egész héten arra vártam, hogy találkozzunk és legyen. Sokszor mondtam neki, zavar, hogy beszélgetés közben nem látom milyen arcot vág, mert amikor komoly dolgokról beszéltünk, nagyon nem volt mindegy, hogy nem látjuk egymást, abból sok mindent leszűrni.


Sok évig nem jó távkapcsolatban lenni, ha szeretitek egymást, vágytok egymásra és nem elég a heti 2 nap. Nem tud fejlődni a kapcsolat.


Ez a szomorú igazság.


Lehet, hogy neki már nem megfelelő ez az állapot, csak nem meri mondani.

2016. aug. 3. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
44%

Én távkapcsolatban vagyok, és naponta RENGETEGET beszélünk az érzéseinkről - fáj, hiányzik, örülök, hogy van, minden apróságot, ami épp ér minket, megosztunk a másikkal.

Filmet nézünk este - egyszerre indítjuk, és közben kommenteljük, csillagokba tett üzenetekkel *átölel, megpuszil, reszket félelmében...*.

Sokkal intenzívebb így a kapcsolat, mint az előző volt, ott gyorsan jöttek a szürke hétköznapok, meg minden, itt alig várjuk, hogy lássuk egymást.


Jó, egyébként én is el-elgondolkozok, hogy jobb lenne hagyni az egészet, de közben megszakad a szívem erre a gondolatra, mert rengeteget adunk egymásnak, és végre megtaláltam a lelki társamat. :)

2016. aug. 4. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!