Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Minden fotózásnál kiakad a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden fotózásnál kiakad a barátom, mi a teendő?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Mit javasoltok? Van egy hobbim, fotózásokra járok mint modell, de nem fizetésért, hanem csak a képekért. Van barátom, akit idegesít ez a hobbi, mert a legtöbb fotós férfi. Ezen felül sok van aki bepróbálkozik vagy átverne, de velük nem dolgozom. Csak jó referenciájú, tisztességes fotósokkal dolgozom, kizárólag szakmai, néha már egyenesen baráti alapon. Nem vállalok aktot, félaktot, de még fehérneműset se, főleg a barátom miatt de magam miatt sem. De állandóan minden új fotózásnál egy új fotóssal, kiakad. Főleg ha erdőbe akarunk menni.

Egyébként nem kell beszólni a barátomra, mert amúgy nagyon aranyos.


2016. okt. 4. 18:41
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyire félt, az erdő miatt gondolom, hogy nem csak féltékenység, hanem féltés is van benne, akkor talán segítene, ha elmenne veletek egy-két alkalommal ő is.
2016. okt. 4. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Vidd magaddal, hátha megnyugszik. Nem tudom, milyen fotókat csináltok, művészit, vagy gagyi stockokat, ha ez utóbbi, akkor viszont hagyd abba. A "szép kislány ősszel az erdőben rugdossa a leveleket", "szép kislány néz a kamerába, és közben kávét szürcsöl" stb. típusú közhelyes szarok miatt nem hinném, hogy megéri a konfliktus. Pl. ilyenek miatt nem éri meg: [link]



Ha valóban érdekes, művészi, amit csináltok, akkor viszont mutasd meg neki a fotókat, hátha akkor elfogadja. Mondjuk, az én barátom nem lenne kiakadva egy akttól sem, ha az művészi, de ha unalmas nyomi fotókkal b...sznám el az időmet, amit vele is tölthetnék, azt valószínűleg nehezményezné.

2016. okt. 4. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem stock fotók. :)
2016. okt. 4. 18:56
 4/6 Kenzo Tenma ***** válasza:
Valakinek változni, változtatni kell. Alkalmazkodjatok egymáshoz.
2016. okt. 4. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
11%
Én így nem tudnék veled maradni. Most lehet, hogy nem, de később úgy is beadod a derekadat egy dugásra valamelyik fotóssal...
2016. okt. 4. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem inkább az jutott eszembe, hogy legközelebb az utcára sem mehet ki, hátha egy férfi ránéz.
2016. okt. 6. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!