Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Fel kell köszöntenetek anyósot...

Fel kell köszöntenetek anyósotokat anyák napján?

Figyelt kérdés

Vagy elég, ha a férjetek megteszi?

Nekem jó kapcsolatom van anyósommal, de nem ő az anyám.


2010. ápr. 30. 12:49
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
68%
Nem kell, én amondó vagyok, hogy mindnekinek egy anyukája van..abba nem tartozik bele se anyós, se keresztmama, se a szomszédasszony.
2010. ápr. 30. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
75%

A férjednek kellene, de ha közösen visztek neki is és a te anyukádnak is egy cserép virágot, vagy bonbont, kávét (ki mit szokott), akkor úgy szerintem nem gáz.

Persze mondjuk, ha egyébként sem szólítod anyukának, akkor ...


Nem a te édesanyád. De ha már vannak gyerekek, akkor elegendő, ha a gyerekek felköszöntik őket, mint nagymamát.

2010. ápr. 30. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes kérdés! Nekem majd 30 évig nem jutott eszembe, hogy megköszöntsem a párjaim édesanyját, viszont néhány évvel ezelőtt egy friss kapcsolatban a párom az én anyukámat is megköszöntötte anyák napján. Nem volt semmi extra, adott neki két puszit, meg talán sok boldogságot kívánt. Nekem rém fura volt, de azóta én is köszöntöm az ő anyukáját. Ha belegondoltok, ő szülte "nekünk". Szerintem ha szívből jön két puszin nem múlik... :))
2010. ápr. 30. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 anonim ***** válasza:
70%

Én nem köszöntöm fel, mert nem az én édesanyám. De segítek a férjemnek valami ajándékot választani mert elég kelekótya.

Sőt mi aznap nem is leszünk együtt. Ő haza megy a saját anyukájához én meg az enyémhez.

Gyerekünk még nincs, de akkor neki/nekik a nagymamákat fel kellene köszönteni.

2010. ápr. 30. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 anonim ***** válasza:
40%

Hogyne. Meg a sarki fűszeres anyját is, mert minden nap ott veszed a cigit és jóba vagytok. Meg a benzinkutasét és a hentesét is. Miféle irreleváns gondolat már?


Az Anyák napja az anya és gyermeke közötti kapcsolatra, annak szépségére, önzetlenségére, őszinteségére hivatott egyszer egy évben emlékeztetni. Ne csúfoljuk már meg ilyen mű- és kétszínű dolgokkal, csak hogy imponáljunk az anyósnak vele...

2010. ápr. 30. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 anonim ***** válasza:
36%
Dehogyis. Nem bolondultam meg. Minek köszönteném fel azt a vén banyát? :D
2010. ápr. 30. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 anonim válasza:
30%
Remélem nem. :D
2010. ápr. 30. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 anonim ***** válasza:
37%
Szerintem nem kell felköszönteni akkor sem ha jó a viszonyotok.Ez az Anyák napja és ő nem az anyukád.Én hülyeségnek tartom.
2010. ápr. 30. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 anonim ***** válasza:
44%

Nem kell, de illik. Egy köszöntő nem túl nagy fáradság, és megelőzől vele egy sértődést, esetleg vitát.

És azoknak akik utáják anyósukat: Biztos, hogy csak anyósotok a hibás? Ti is lesztek egyszer anyósok.

2010. ápr. 30. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem meg az a normális, ha felköszöntöm az Anyósomat. Ez elejétől fogva nem is volt kérdés. Együtt megyünk anyósomékhoz és anyuékhoz is. És igenis felköszöntjük egymás anyukáját is!
2010. ápr. 30. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!