Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy viselitek el az anyósotok...

Hogy viselitek el az anyósotokat? Én nagyon nehezen!

Figyelt kérdés
2010. nov. 21. 22:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Mutasd meg neki hogy nem érdekel a véleménye bármit mond helyesel neki aztán egyik fülleden be másikon ki.
2010. nov. 21. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nincs anyósom, 2 anyósjelöltem volt, mindketten nagyon kedveltek, nekem nem volt ilyen problémám soha.
2010. nov. 21. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
78%

Arra gondolj a párodat neki köszönheted, és ezért légy türelmes és megértő hozzá és szeretettel közeledj felé.

Eleinte nem lesz könnyű de meglátod megéri.

2010. nov. 21. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
83%

Én szeretem:)

Vannak bizonyos nem tetsző tulajdonságai, na de kinek nincs?

Mégiscsak ő a kisbabánk nagymamája:)

2010. nov. 21. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
A barátomnak az anyja mindenbe bele akar szólni, amúgy aranyos csak ha valaki meg akarja mondani mit hogy csináljak azt utálom. A mostohaanyja valamiért ki nem állhat és én se bírom őt. Ha lehet nem találkozok vele de ha muszáj akkor meghallgatom amit mond,próbálok vele normális lenni...egyik fülemen be másikon ki...
2010. nov. 21. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
49%
A párod hogy viseli el az anyósát,a te anyukádat? És majd tégewd,hogy visel el majd a menyed vagy a vejed? Talán gondolkozz el ezen. Nem csak mindig neked lehet igazad,hanem az anyósodnak is. Főleg,hogy neki több az élettapasztalata,mint neked.
2010. nov. 21. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Az én anyósom egy szönyeteg volt, de a múlt hétvégén 3 év után kellemeet csalódtam benne.

Én úgy viselem el h egyik fülemen be a másikon ki taktikát alkalmazom. Mikor meg pénzért kuncsorog közlöm vele h nincs és engem sem a két szép szememért fizetnek a munkahelyemen. Alapjáraton nem vagyok egy bunkó az életben csak már rossz nézni h 3 fia van és mind a hármat úgy húzza ahogyan csak tudja. Egyedül él egy isten háta mögötti faluban. A 3 fia több mint 100.000 Ft-tal támogatja havonta + nyugdíj + különböző jutattások és ebből nem jön ki sokszor... Remélem értitek miért vagyok undok vele :) Néha még kicsit cipkelődöm is vele, azóta leszállt róla és azt hiszem elindultunk egy olyan úton ami mindkettőnknek megfelel :)

2010. nov. 21. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
hát, én nem ismerem :D
2010. nov. 21. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Igen, próbálj pozitív és barátságos lenni. Gyakran mondj ilyeneket: "igen, ez jó ötlet" "ez jó lehet, kipróbálom". A mosoly, a kedvesség, néha egy kis apró figyelmesség csodákat tehet. A többi pozitív tanácsot is fogadd meg, amiket kaptál.
2010. nov. 21. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Az én anyósomegy tisztaságmániás nőszemély!velem nagyon kedves...viszont a másik menyét utálja..és mindíg nekem panaszkodik, ez valami szörnyű amúgy...:(
2010. nov. 21. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!