Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kerekedjek felül ezen...

Hogyan kerekedjek felül ezen az érzésen?

Figyelt kérdés
Úgy érzem, hogy mindenki utál és mindenki haragszik rám.... Ez z érzés már több éve van, de valamikor erősebb, valamikor kevésbé.. Most annyira semmire kellőnek, és haszontalannak, jelentéktelennek érzem magam ,hogy lassan már megszólalni sem merek. Úgy érzem léteznem se kéne, mert zavarok mindenkit, jobb lenne ha itt sem lennék!!! A családom szokott bántani, legutóbb bátyám megütött, erre én megvédtem magam, azt mondtam: "Többet egy ujjal ne merj hozzám nyúlni!" erre apám megütött többször is és azt mondta, hogy : Téged nem lehet másképp kezelni én is mindjárt megütlek)!" és elakartak küldeni otthonról, pedig csak 20 vagyok, az öcsém 19 a bátyám 22. De érdekes őket sosem akarták elküldeni. az egész család ellenem van. a kollégák is hülyének néznek, már barátaim sincsenek. Akit igaz barátnak hittem már arra sem számíthatok...úgy érzem nekem már nincsenek jogaim!!! én is utálom magam, de szeretnék pozitív, és boldog lenn ezek ellenére, de hogyan????? mi tegyek?
2016. nov. 27. 14:09
 1/6 anonim ***** válasza:

"erre apám megütött többször is és azt mondta, hogy : Téged nem lehet másképp kezelni én is mindjárt megütlek)!"


Belezavarodtál, addig cifráztad a sanyarú sorsodat. Ha már ütött, akkor minek fenyegetett azzal, hogy mindjárt megüt? Többi is ilyen hiteles, amikkel sajnáltatod itt magad?

2016. nov. 27. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
ezt ne tőlem kérdezd! :) nem én ütöttem meg magamat..
2016. nov. 27. 14:15
 3/6 A kérdező kommentje:

lehet hogy nem pontosan így fogalmazott. de ez volt a lényege. megütött, nekilökött az ágyhoz.. aztán ő erre azt mondta. "te beteg vagy, sűrgősen kezelésre van szükséged, pszichiátriai eset vagy!"

erre mondtam neki,hogy "de hát én csak megvédeni akartam magam , mert megütött a bátyám" és erre mondta azt apám, hogy : "én is mindjárt megütlek"

szóról szóra nem tudom idézni, ezért még nem kell belém kötni. ha nem hiszel nekem akkor ne írj! én csak segítséget kérek, aki tud adjon nekem tanácsot. aki nem tud az hagyjon békén és nem kérek választ olyantól aki csak kötekedni akar!!!!!!!!

2016. nov. 27. 14:20
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha jól olvastam, akkor te egy dolgozó ember vagy. Erre tényleg a legjobb megoldás az, ha összeszeded magad, keresel elegendő mennyiségű pénzt ahhoz, hogy el tudjál költözni. Jobb lesz, ha most lépsz és levered magadról a láncot. Ami meg az apádat és bátyádat illeti, élvezzék egymás bunkó társaságát és dögöljenek meg Isten hírével.
2016. nov. 27. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
igen, de csak 2 hónapja van munkám. nem olyan rég érettségiztem.. és jövő szeptemberben továbbtanulok, addig ki kell húznom valahogy otthon...
2016. nov. 27. 17:58
 6/6 A kérdező kommentje:
és most azért dolgozom ,hogy gond mentesen tanulhassak tovább és albérletbe költözhessek. ha most költöznék albérletbe nem tudnék félrerakni annyi pénzt. és nyelvvizsgára is kell pénz. mert tanárokhoz is járok. és kell két havi kaukció kb, hogy albérletbe menjek ,szóval ez nem olyan egyszerű.
2016. nov. 27. 17:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!