Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan kerekedjek felül a...

Hogyan kerekedjek felül a dühömön?

Figyelt kérdés
Egészen kisgyermekkorom óta nehezen kezelem az indulataimat, emiatt sokszor kerülök olyan helyzetekbe, amelyekben az emberek többsége megkérdőjelezi az épelméjűségemet. Habár lassan már én is. Járok iskolapszichológushoz, de egyelőre nem látom értelmét. Mivel konkrét megoldást nem tud javasolni azokra a pillanatokra, amikor elvesztem a kontrollt. Ilyenkor rendszerint valamibe kárt teszek - leginkább magamba, belebokszolok a falba, felüvöltök, legszívesebben kifutnék a világból, sokszor tényleg elmenekülök onnan, ahol ez az érzés a hatalmába kerített. Tehát kimegyek az óráról és a suliból is akár. Tudom, hogy mindez abszolút nem megoldás és valós aggodalomra ad okot. Úgy érzem, elvesztem. Segítség! Mit tehetnék, hogy jobb legyen?

2016. febr. 28. 18:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Felismerted magadban a rossz tulajdonságodat ez már egy jó jel. Ha nem tud semmi megoldást a pszichomókus akkor egy gyökér és semmi értelme hozzá járnod. Keress valamit amivel levezetheted a mérgedet.
2016. febr. 28. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
A baj az, hogy ennél összetettebb a probléma. Abban a pillanatban hogyan győzzem le magam, amikor úgymond elborítja az agyamat a szar?
2016. febr. 28. 18:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!