Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy idösebb férfi szereti...

Ha egy idösebb férfi szereti a kislanyokat, szoval ha egy 40eves egy 15evessel jar, vagy szeretkezik akkor arra azt mondjak h pedofil. De mit mondanak arra a gyerekre aki az idösebb pasikra bukik?

Figyelt kérdés
az is akkor pedofil?
2008. okt. 6. 14:46
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
76%
Az Ödipusz- komplexusnak van egyébként női párja, úgy emlékszem, Elektra-komplexus.
2008. okt. 6. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ő akkor gerontofil. Bár azt inkább az idősebbeknél mondják, mondjuk ha valaki nem a középkorúakra bukik, hanem a tényleg öregekre. De arra nincs szakkifejezés szerintem, ha egy fiatal lány a középkorú pasikat szereti.
2008. okt. 6. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
67%
Hááát, szerintem van rá szakkifejezés, csak nem szalonképes:) Én a magam részéről egyébként utálom az egészségtelen - inkább úgy mondom természetidegen - dolgokat!
2008. okt. 6. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
87%
Aki a Lolitát lepontozta, valószínűleg nem látta ezt a filmet, pedig éppen erről szól. (Nagyon jó film) Így a lolitát fogalomként is lehet használni.
2008. okt. 6. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
79%

A loli vagy lolita egy vonzó, kiskorú, vagy kiskorúnak látszó nőt jelentő fogalom. Lolita komplexus, lolicon ilyen is létezik, de ez csak nagyon messziről kapcsolódik a kérdező kérdéséhez.

Egyébként a lolita szó egy orosz író könyvéből jön, a film (két film) később készült ennek alapján.

[link]

2008. okt. 7. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :) már mindig is tudni akartam,h mit jelent az...mert mindenki az idösebbekre azt mondja,h pedofil, ha 10évvel idösebb a csajtól. pl: a csaj 14 a pasi pedig 24-29éves. és érdekelt h mit mondanak a csajra, aki a 10-15évvel idösebb pasikra bukik.
2008. okt. 8. 15:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!