Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A nők szerint kiábrándító ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők szerint kiábrándító ha a férfi "hangosan" szeretkezik?

Figyelt kérdés

A nők hogyan viszonyulnak ahhoz a férfi nem titkolja el hogy gyönyört él át hanem ennek hangot is ad (esetleg végig)?

Nők esetén izgató ha nyögdécsel/felsikolt, de egy férfi esetén mi a helyzet?


2009. dec. 31. 11:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Én szeretem hallgatni a hangját :-)

Élvezéskor nyög :-D és utána pedig szuszog a nyakamnál.

Imádom :-D De szex közben is szokott kiadni valami hangot :-P

Nyugodtan adja ki az élvezet hangjait,ez csak jobban felgerjeszt :-)

2009. dec. 31. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
tehát Te nem tartod férfiatlan dolognak. :)
2009. dec. 31. 11:45
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Húúú én nagyon imádom mikor egy pasi is nyögdécsel persze csak normálisan. Ne őrjöngjön mint egy állat, de apró nyögéseket adhat ki és az engem is baromira beindít. Wáááhhh (L):D
2009. dec. 31. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok!


Dehogy tartom férfiatlannak!

Ki mondta ezt neked?Jajj,nehogy már ilyeneket megjegyezz,hogy ez nem férfias dolog.

A sírás sem férfiatlan dolog,persze nem kell örökké keseregni.De teljesen természetes az is,meg a nyögés is!


Hm...szexi a nyögdécselés :-DDD

2009. dec. 31. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
imádom mikor beleszuszog a nyakamba mikor élvezi és ennek hangot ad:)egyszerűen szószerint erre megyek el..
2009. dec. 31. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem eszméletlen izgató. Hogy őszinte legyek, az engem kicsit le is lomboz, ha nem ad ki semmilyen hangot. Sokkal szexibb, ha nyög közben. ÉS egyáltalán nem férfiatlan. Hagyjuk már ezt! Miért lenne az férfiatlan, ha egy ember kimutatja az érzéseit? Legyen az bánat, öröm, vagy élvezet.
2009. dec. 31. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Az én pasim kifejezetten hangos, és engem ez nagyon felizgat! Csak nyugodtan adj hangot annak, ha élvezed a dolgot.
2009. dec. 31. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Tuti hogy mindenkinek jól esik, barátnőmmel mindíg csak halkan szeretkeztünk és mondtam neki hogy na legközelebb hangolunk is :D ,de elmaradt és egyszer eszembe jutott hát az az érzés mikor a két fél enyhe hangokat ad ki , nem akarok semmit sem mondani de mikor hallottuk hogy nyílik a kapu kinézett a b.nőm ,de senki nem volt és ugye ez alatt egy kicsit megszáradt a testnedv és visszatettem csináltuk tettem 3 enyhe nyögést(hangot) úgy benedvesedett hogy kész volt... aztán mikor végéhez értünk ott még jobban elkeztdük kiadni a hangokat és úgy elment a végén hogy mikor leszállt rólam én tiszta nedv voltam :) Ugy hogy szerintem nagyon jó érzés mind két félnek :) ráadásul a férfi jobban el is tud menni ugyszint mint a nő
2009. dec. 31. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Én is szeretem,ha hangosan szuszog vagy nyög,gerjeszt,ha hallom,hogy élvezi. Viszont azt már kevésbé szoktam szeretni,ha túl sokat beszél közben...persze nem hétköznapi témákról meg ilyenek,csak olyanokat,hogy "De jó vagy","Isteni vagy"...Oké,szeretem,ha ezeket mondja,mert önbizalmat ad,de ha már túlzásba viszi,az nem tetszik.

Shut up & fuck :D

21L

2010. jan. 1. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Engem nagyon felizgat mikor a párom hangosan élvezi az együttléteinket.

Mint egy hím oroszlán ha párzik :))

Sosem gondoltam volna, hogy valaki kiábrándítónak tartja ezt, szerintem nagyon férfias!!

2010. jan. 1. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!