Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha a nőnek van hüvelygombája...

Ha a nőnek van hüvelygombája és szeretkezik egy férfival, akkor a férfi is elkaphatja?

Figyelt kérdés
Lehet ez így most hülyeségnek tűnik, de féltem a partnerem
2009. szept. 20. 11:06
 1/8 anonim ***** válasza:
igen.elkaphatja. szerintem kb. 90% az esély h elkapja
2009. szept. 20. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

persze h elkapja, és hordozó lesz, ahogy te kigyógyulsz visszaadja neked, és így tovább, szívás..

ha már megtörtént mindketten szedjetek gyógyszert(amit a nőorvos kiír).

2009. szept. 20. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Igen, elkaphatja. Semmi szégyen nincs abban, ha megmondod a párodnak, hogy mi a helyzet veled és amíg nem kezeled ki magad, addig nincs szex. Teljesen felelőtlenség amit csinálsz/csinálnál. Gondolom ezt te is tudod.
2009. szept. 20. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Igen elkaphatja! Viszont ha kibírtok 1 hetet szeretkezés...nélkül akkor jobban teszed ha elmész nőgyógyászhoz és kiírja neked a canesten kombit?meg Betadine hüvelykúpot..és az igazából nincs egy hét 4-5 nap! és teljesen tiszta vagy.és nem kell félned!
2009. szept. 20. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

azért hüvelygombával szeretkezni...

egyrészt gusztustalan, másrészt eléggé fájhat, harmadrészt úgyis észreveszi a pasi.

2009. szept. 20. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Használjatok Ovszert.
2009. szept. 20. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Persze, hogy elkaphatja és hordozó is lesz. A férfiak 90%-nál nem jelentkeznek tünetek, így észresem veszik, csak visszafertőznek.

Nekem fél éve, minden hónapban előjön a gomba és bár nem a páromtól kapom el (tampon...), mindíg lekezeltetem őt is a krémmel, nehogy elkapja vagy, hogy ha igen, kikúráljam. A gomba fertőzés előbb jön, mint a tünetek, így ki tudja, hogy szeretkeztünk-e már, mikor megvolt a baj.

Elméletileg lehet közbe szeretkezni, de ha kezelés alatt álsz, akkor pl a canesten kombi csőkkenti a gumi hatékonyságát, így nem is tanácsos a dolog.

2009. szept. 20. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat!
2009. szept. 20. 12:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!