Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan, aki a szülei...

Van itt olyan, aki a szülei hibájából sokszor szokott éhezni? (Nem az extrém pénzhiány miatti éhezésre gondolok. )

Figyelt kérdés
2016. dec. 2. 12:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
80%

Akkor mire gondolsz?

A saját töketlenséged miatti éhezésre?

Mert ha van pénz és elég nagy vagy az internethez, akkor a vásárláshoz és min. hideg kaja készítéshez is.

2016. dec. 2. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
86%

Olyan nincs. Ha van pénzt és adnak is, akkor meg lehet oldani.

Az én szüleim reggeltől estig dolgoznak, nem szoktak kaját csinálni, de ha kérek pénzt, akkor adnak és elmegyek én bevásárolni és főzök én kaját. Oké fárasztó, mert tanulni is kell és még sok más dolga is lenne az embernek, de ez akkor sem a szülők hibája

2016. dec. 2. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
87%

Kérdező, szerintem ezt a félreértések tisztázása végett és kerülendő a felesleges sárdobálást, kicsit fejtsd ki bővebben!

Elég nehéz elképzelni a szituációt, ha semmi többet nem mondasz róla.

2016. dec. 2. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Argloss ***** válasza:
75%
Én elképzelhetőnek tartom, hogy a kérdező arra gondol, hogy esetleg a szülei havi szinten elisznak meg cigiznek vagy 100 000 Ft-ot és így nem nagyon marad kajára, vagy egyszerűen csak pocsékul osztják be a pénzt és azért nincsen. Ez ugye nem pénzhiány, hanem emberi hiba. És ilyen fajta emberből azért elég sok van.
2016. dec. 2. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
62%
Ha nem az "extrém pénzhiány" miatti éhezésre gondolsz akkor mégis mire. Mi például kib**ott szegények voltunk a szüleim mégis azt akarták hogy fizetős meló helyett nekik csicskázzak otthon, és sajnáltak is költeni rám. Így én joggal mondhatom hogy a szüleim hibájából éheztem. Ettől nagyon eltérő szitut viszont nem tudok elképzelni.
2016. dec. 2. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt már feltetted ide egy párszor ...
2016. dec. 2. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
46%

Fejtsd ki mire gondolsz.

Nem kenik meg helyetted a kenyeret?

2016. dec. 2. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
42%
Az nem a szuleid miatti ehezes, ha 8 ev felett nem tudsz osszedobni magadnak valami alap kajat. A testverem 10 eves, megis siman csinal maganak szendvicset, teat, virslit foz, amit epp talal es szeretne enni.
2016. dec. 2. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Régen gyerekkoromban( 80's és 90s évek) éheztem testvéreimmel mert "szüleim" összes pénzt cigire, alkoholra költötték.
2016. dec. 2. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 kovpet ***** válasza:

"Nem az extrém pénzhiány miatti éhezésre gondolok. "


Hanem?

2016. dec. 2. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!