Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek kinek van igaza a...

Szerintetek kinek van igaza a bent dohányzással kapcsolatban? (lent)

Figyelt kérdés

Testvérem bent cigizik a házba mostanába, mondtam neki hogy mennyen ki mert én ugye nem dohányzom és legyen tekintettel rám nem ment ki most mindtam neki ha mégegyszer itt fog bent cigizni akkor kiveszem a kezéből, még ha kell erőszakkal is!

Szerintetek kinek van igaza mert engem már nagyon felbosszant hogy nem bír felvenni egy kabátot és kimenni a teraszra!

A válaszokat előre is köszönöm!



#cigaretta #dohányzásbent
2016. dec. 3. 10:49
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem marha igenytlen dolog bent cigizni, pedig en is dohanyzom. Nem lehetne komprumisszumot kotni vele? H pl. cigizzen a konyhaban nyitott ablaknal vagy ilyesmi?
2016. dec. 3. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
38%
Nálunk a konyhában cigizhetnek, mert ilyenkor nem mennek ki a hidegbe. Utána kiszellőztetünk, és annyi.
2016. dec. 3. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
92%
Én dohányzóként mondom, hogy kint cigizünk, nem büdösítünk be a lakásba! Neked van igazad.
2016. dec. 3. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
90%
Nálunk is bent cigiznek a lakásban. Borzasztó büdös, én allergiás lettem tőle, elötte sosem voltam az, csak ióta bent cigiznek, fulladok stb. Igénytelen dolog nagyon
2016. dec. 3. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
89%
A primitívek bent dohányoznak, másokat zavarnak, és ez nem érdekli őket, az intelligensek kimennek, vagy olyan helyen szívják, ahol nem zavarják vele a nem dohányzókat.
2016. dec. 3. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
90%

Nem csak igénytelen és idióta, de:

- valóban káros az egészségre, a levegőben felszaporodó dohányfüst, nem csak allergiát okozhat, de egyéb légzési panaszokat, tüdőre ható elváltozásokat bárkinél, aki dohányfüsttel teli helyiségben tartózkodik

- gyakran kell szellőztetni, így sokkal többe kerül a fűtés, és még az is meglehet, hogy képtelenség megfelelő hőmérsékletre felfűteni a helyiséget, egyik szellőztetéstől a másikig


Egy volt dohányos, aki:

- munkahelyen kiment a folyosóra/erkélyre,

- a saját lakásában pedig óránként/két óránként szellőztetett, és fizette a rengeteg gázszámlát.

(Több mint 40 évig füstöltem, kb. 6 éve már egy szál se!!)

2016. dec. 3. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
92%
Egyértelműen a nem dohányzónak van igaza.
2016. dec. 3. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
94%

Dohànyzom, a szüleim is, testvéreim is. Sehol nincs a lakàsban dohànyzàs. Kimegyünk a teraszra, erkélyre, kinek mi van.

Szerencsére olyan helyen lakunk, ahol a szomszédoknak sem okoz gondot, hogy szàll a füst.

2016. dec. 3. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
93%
Természetesen neked van igazad. Mondom ezt úgy, hogy én is dohányzom, de a lakásban soha.
2016. dec. 3. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
58%
Páromék bent cigiznek(anyuka,párom,ha tesojáék ott vannak akkor a nővére is) így én is ha náluk vagyok.Ha nálunk vagyunk kint cigizik az udvaron
2016. dec. 3. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!