Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Nektek voltak visszaesések a...

Nektek voltak visszaesések a dohányzással kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Több mint egy éve nem cigiztem, és most elszívtam egy narancssárga pall mall-t. Nem tudom mennyire súlyos ez. Aggódnom kellene?

2012. aug. 15. 00:02
 1/8 anonim ***** válasza:
80%
Ne aggódj, hanem ne szívd azt a sz@rt, ennyi a titok. Fejben dől el. Kibírtál egy évet, kibírsz akárhányat ezután.
2012. aug. 15. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
59%
Tapasztalatból mondom, hogy sajnos egy szál is elég a visszaeséshez, én jártam így! Kíváncsi voltam, hogy megszédülök-e tőle, mint az első alkalommal, és másnap már vettem egy dobozzal, azt hívén, hogy uralni fogom a dolgot, de tévedtem. Drága és büdös dolog ez, ráadásul össznépi üldözésnek van kitéve, jobb, ha nem szoksz vissza, ne is kísérletezz!
2012. aug. 15. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hát köszi a válaszokat, nekem szerencsére eszem ágában sincsen cigit vásárolni....
2012. aug. 15. 10:48
 4/8 anonim ***** válasza:
Én 3 hónapja nem szívom, de ha elszívnék egy szálat tuti visszaesnék..
2012. aug. 15. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
nekem is volt visszaesésem egy év kihagyás után visszaszoktam két évre,most megint nem cigizek 7hónapja,de nehezebb volt letennem mint elsődjére
2012. aug. 15. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem igen.3 hónapig nem cigiztem,de közben folyamatosan hiányzott.Minden nap egy küzdelem volt.Végül feladtam.Igazából le sem akartam szokni.
2012. aug. 15. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

8 hónapja nem dohányzom.

Azóta 3 alkalommal vízipipáztam.Jól esett,de egyáltalán nem indított be nálam semmit...már olyan értelemben,hogy azóta se kívánom a cigit.


Szerintem ne aggódj...!Bár én cigire nem merek rágyújtani,mert félek,hogy akkor kívánnám...és mindig megengednék magamnak 1-1et,és a végén visszaszoknék.


Helyedben 2-3 havonta vizipipáznék egyet.

2012. aug. 16. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én majdnem három évig jól bírtam nagyon, de sikerült visszaesnem. Azt hittem, inkább bemeséltem magamnak, hogy ha csak alkalmanként gyújtok rá, akkor nem nem lehet gond. Most már tudom, csak akkor nem lehet gond, ha soha többet nem gyújtok rá. Megint leszokóban vagyok, fél éve nem cigiztem. Nálam a lelki függés a sokkal erősebb, a hosszú füstmentes időszak alatt is rengetegszer gondoltam rá, hogy milyen jó lenne... Sajna túl sok jó dolgot kapcsol hozzá az agyam, és nehezen felejti ezeket...
2012. aug. 17. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!