Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért furcsa az, ha a férjem...

Miért furcsa az, ha a férjem nélkülem megy "nyaralni"?

Figyelt kérdés
Van egy nagyon jó barátja, akivel még a télen szeretnének elmenni Kubába, amíg még Kuba olyan amilyen. Természetesen először velem együtt tervezték, de engem nem érdekel az egész, ezért azt mondtam a férjemnek, menjen nélkülem. Amikor elmeséltem a baráti körömnek, teljesen elképedtek, hogy merem "elengedni" nélkülem. Nem mondták ki, hogy idióta vagyok, de nyilvánvaló volt, hogy ezt gondolják. Mi ezen olyan meglepő?
2016. dec. 5. 20:49
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
86%

Stabil, kételyektől mentes, normális kapcsolatban éltek, ami keveseknek jutott ki.

Ezért mondják, amit mondanak.

Ne is törődj vele!

2016. dec. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
49%
Nekem fura, hogy nem akarsz Kubába menni, együtt látni a dolgokat a férjeddel. Nem gondolom, hogy ez ekkora baj, mint ahogy a barátaid gondolják és szerintem egy nő nem azért megy a párjával, hogy a férfi nehogy ráugorjon az első szembejövő nőre, hanem azért, mert egyezik az érdeklődési körük, ebben az esetben az utazás. Nem tartom jónak a kapcsolat szempontjából ha nem mész vele, de te tudod, hogy,mennyire vagytok meg jól együtt.
2016. dec. 5. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Nem tudom, engem Kuba egyszerűen nem érdekel, én nem tudnék ott 10 napot eltölteni. Alapvetően nem szeretem a meleget, ott pedig még februárban is 30 fok van. A férjem ezt megérti. Be van tervezve a jövő évre egy Moszkvai út is télre, oda egészen biztosan megyek. Nálam a nyaralás mindig a túlélésről szól... Tehát ez nem probléma, tudja, hogy én "fagyos" nőszemély vagyok. :)

Egyszerűen csak a reakció lepett meg, amit mindenkitől kaptam ezért.

2016. dec. 5. 21:01
 4/18 anonim ***** válasza:
60%
Elkéstek. Már nem fidel ott Castró.
2016. dec. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
66%
nekem is fura egy kicsit, de nem mondanek ra semmit, ha neked igy jo, hat igy jo.
2016. dec. 5. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
66%
attól, hogy összeházasodtatok, még nem nőttetek össze
2016. dec. 5. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
72%
Nekem nem az a meglepő, hogy "elengeded" a férjed, hanem az, hogy téged nem érdekel.
2016. dec. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
78%

Mondhatsz bármit kedves Kérdező, logikusan meg is indokolhatod a döntésed, az emberek csak úgy tudják elképzelni, ha mindenhova úgy járkál egy pár mint a sziámi-ikrek, összeragadva, mint a zsírtalan csusza.

Érezd magad pocsékul, kapjál hőgutát, de utolsó mozdulatoddal fogd remegő kezedbe a férjed nadrágját.

Vagy ő se menjen!

Maradjon le egy élményről, mert a kispolgár szerint ilyesmi elképzelhetetlen.

Én az 1-es hozzászólóval értek egyet.

2016. dec. 5. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
76%

Sokan összenőnek egy, hatalmas masszává, amikor megházasodnak. Ez szerintem az egyediség sírja, minden független gondolat és cselekedet megszűnik. Mint egy majom, aki egész életében egy liánon függ :D

Nincs ebben semmi furcsa, teljesen normális reakció. Jól teszi hogy elmegy, te meg jól teszed hogy nem, ha nem akarsz.

2016. dec. 5. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Én is egyetértek azokkal, akik azt mondják nem vagyunk összenőve. Sajnos mint kiderült az én baráti köröm is olyan aki a külön töltött időt elképzelhetetlennek tartja. Eléggé meglepett.

A válaszokat viszont nem én értékeltem. A lehúzósok nevében is bocsánatot kérek.

2016. dec. 5. 21:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!