Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy kamaszra milyen hatással...

Egy kamaszra milyen hatással van, ha rendszeresen szeretkezni hallja a szüleit?

Figyelt kérdés
2016. dec. 7. 17:14
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
41%

Miért? Te rendszeresen hallod őket szeretkezni?

Nagyon kínos szituáció lehet.

2016. dec. 7. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
83%

Változó, van aki röhögőgörcsöt kap tőle, van, aki nem tud aludni, mert hangosak, van, akit zavar, van, aki kedvet kap és maszturbál.


Mire akarsz kilyukadni a kérdéssel?

2016. dec. 7. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
50%

Olyan hatással hogy fülhallgatót vesz és zenét hallgat, esetlej jelzi az ősöknek hogy ez milyen zavaró, hacsak nem egy perverz kölök aki direkt fülel, és lesi mikor csinálják...


Na jó, fordítsuk komolyra a szót. miféle hatással lenne? Egy kamasz már tisztában van vele hogy ez normális dolog, és jó esetben diszkréten kezeli- ahogy a szüleitől is elvárná fordított esetben. Ha sorozatosan zavarja a pihenésben, akkor meg bármilyen kínos, szólni kell a szülőknek hogy "nem szívesen mondom, de nem tudok tőletek pihenni annyira hangosak vagytok. Oldjuk már meg ezt úgy valahogy hogy mindenki jól járjon"

2016. dec. 7. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
26%
vagy irigy lesz, vagy feltölti a youtube-ra s pénzt keres vele
2016. dec. 7. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim válasza:
56%
Attól függ hogy érzed, ha kinosnak erzed akkor jelezd nekik ha nem akkor hallgasd tovább!
2016. dec. 7. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
60%

én nagyon zavarban lennék, nekem komolyan kínos lenne...

aztán másnap találkozni beszélgetni velük...háát furcsa lenne nagyon :D

2016. dec. 7. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 Berserker88 ***** válasza:
29%
Na mi van anyu, jó volt tegnap este a buli? :D Amúgy nem akarom elképzelni sem. :D Szerintem engem is idegesítene és/vagy zavarban lennék. :D
2016. dec. 7. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
60%
Zavaró hatással van a normális lelki fejlődésére. Szokványos esetben ugyanis a gyerek számára a szülei szentek, szinte testetlen lények. Amikor felnövekvőben tudomást szerez (többnyire kortársaktól) a nemiségről, akkor azt ugyan izgalmas, de nemiséggel alig rendelkező gyerekként valamilyen titkos, nyíltan nem folytatható, némiképp "bűnös" dolognak tartja és fel sem tételezi a szüleiről, hogy azok is azt csinálják. Túl kell jutni a kamaszkoron, mire ez lelkileg feldolgozásra kerül. De akkor is marad egy bizonyos rossz érzés a gyerekben, hogy nem ő a szülei létezésének kizárólagos célja és egymással olyan dolgot művelnek, amiből ő ki van zárva. Hasonlít ez az érzés ahhoz is, amikor a szülők válása után új partner kerül a szülő mellé, akkor is valamiféle "féltékenység" fellép és nehezen fogadják el az új partnert még a felnőtt gyerekek is. Különösen kifejezett ez, amikor az egyedül maradt anya mellé férfipartner kerül. Sokan ezt valamiféle "örökség" féltéssel magyarázzák, holott az legfeljebb csak másodlagos/harmadlagos szempont.
2016. dec. 7. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
77%
Normálisan nevelt, nem túlságosan prűd család gyermekére nincs rossz hatással. Egy kamasznak amúgyis kellene ennyi értelem, hogy őt sem a gólya hozta. Továbbá, inkább szexet halljak, mint röpködő tányérokat, pofonok csattanását, csont törését.
2016. dec. 7. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
95%

Előző: Akkor én nem vagyok normális, mert rám semmi nem volt jellemző a leírtakból. Bár az én anyám tényleg szinte testetlen volt, a mostohaapám pedig impotens, de sosem értettem, egyeseket miért sokkol, hogy a szülei szexuális lények. Ez természetes.


Nos. A legtöbbekkel vagyok, ez zavaró és kínos lehet, de nem hinném, hogy torzulásokat okozna alapesetben.

2016. dec. 7. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!