Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kulfoldi vagy kulfoldi szarmaz...

Kulfoldi vagy kulfoldi szarmazasu parotokat a hogy toleralja a csalad?

Figyelt kérdés
Nalunk nagy balhe van, mert az ocsemnek vietnami baratnoje van. Tokeletesen beszel magyarul, 5 eves kora ota itt el a csaladjaval, okos, jo tanulo a leanyzo. Annyira primitiven allnak hozza a szuleim. Allandoan kinainak emlegetik, meg azert pocskondiazzak, mert az ocsemmel kozos kepeik alatt "halandzsazik" vagyis vietnamiul kommentel a kinti ismeroseivel.
2016. dec. 7. 19:30
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Elég primitívek tényleg.
2016. dec. 7. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Jól, és nagyon szeretjük egymást mindannyian.
2016. dec. 7. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak intelligencia kérdése. Nálunk is vannak vegyes párok. Az egész rokonság elfogadja a külföldi (ázsiai ő is) feleséget, férjet. Nem nehéz őket kedvelni, hisz az átlag magyarnál jóval műveltebbek, szorgalmasabbak, családcentrikusabbak.
2016. dec. 7. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Intelligencia kerdese. Nekem is mas kulturaju, szarmazasu a parom, o meg csak nem is beszel magyarul, es nem is valoszinu, hogy egyszer csak megszallna az ihlet, hogy megtanuljon (:D), de ez meg csak tema sem volt soha. Az viszont igen, hogy hogyan banik velem, ertelmes-e, tanult-e, mit csinal stb. Tehat amik igazan szamitanak...
2016. dec. 7. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
en ferjem sem magyar, de beszel magyarul is, igy elso perctol kezdve elfogadtak a szuleim, barataim is. a te ocsed bnojet nem irigylem, hogy ilyen buta csaladba kerult, ahol csak te vagy ertelmes az ocseden kivul.
2016. dec. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
57%

#4!


Milyen származású a párod?

2016. dec. 8. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Külföldön élő magyar.

Apa szereti - főleg, mert látja, hogy boldoggá tesz, és értelmes férfi.

A két nagynéném (anya nem él) viszont folyton sipákolnak, hogy mikor jön már haza (egyelőre soha, legfeljebb, ha én nem érzem jól magam kinn, akkor itthonról távmunka), meg így hogy leszünk együtt. Fel sem merül bennük, hogy én költözök ki hozzá, képesek lennének szétszedni, csakhogy itthon tartsanak a kisvárosban, ahol élünk.

2016. dec. 8. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az én vőlegényem amerikai. Mindenki elfogadja, ami nem nehéz, mert egy nagyon udvarias, intelligens férfi. Ő nem beszél magyarul, nem is tervezünk Magyarországra költözni. Amit a te családod csinál, az nagyon primitív.
2016. dec. 8. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
En is kulfoldon elek es a ferjem is kulfoldi de ebbol sosem volt gond egyikunk csaladjanal sem, pedig nem beszelejuk egymas anyanyelvet(egy harmadik orszagban elunk es annak nyelven beszelunk egymassal a ferjemmel). En is jol kijovok a szuleivel(szavak nelkul) es ot is szereti az en csaladom, mert latjak h szeret engem es jol banik velem. Ennel sokkal tobb kozuk amugy sem lenne hozza, hisz en elek vele. Volt egy idos rokon, aki beszolt, h miert nem magyar fiut valasztottam, de elmondtam neki, h leven nem Magyarorszagon elek, elenyeszo a magyar a kornyezetemben, es nem olyanba szerettem bele, na bumm. Neki sincs amugy koze hozza, engem az ilyenek hidegen hagynak.
2016. dec. 8. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!