Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért tolerálja ezt a viselked...

Miért tolerálja ezt a viselkedést?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

17 éves lány vagyok és a helyzet a következő. Apa képes még a legkisebb dolog miatt elég durván kiakadni, ezzel a viselkedésével elérte, hogy nemhogy testvéreim, de már én is elfordultam tőle. Anya viszont sosem csinál semmit.

Például a mai napon apa nem talált valamit, már rögtön lek_vázta anyát és 5 percen keresztül ordibált vele. Anya pedig elkezdett vele beszélni normálisan, viszont apa még mindig egy állat módjára beszélt. Egy kis idő után megbékéltek egymással.

Plusz történt olyan is, hogy nem tudom valamiért anyát felhívni mobilon, de mindenki mást igen. Erre apa mondja, hogy csináljam ezt meg azt, de úgy sem lett jó. Aztán mondta, hogy csináljam még egyszer, én meg mondtam, hogy inkább fel kéne hívni a szolgáltatót. Erre apa velem is elkezdett ordibálni, hogy én milyen bunkó idióta hülye vagyok és hasonlók..

Anya pedig semmit nem kezd vele, holott szerintem ő is tudja, ez nem normális, hogy mindig így viselkedik.


2015. febr. 27. 19:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Talán csak nem akar lesüllyedni a szintjére, vagy azt hiszi, türelemmel megy valamire.
2015. febr. 27. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha dolgozik édesapád, ott lehet valami idegölő dolog, és rátok vetíti ki. Ha viszont nincs munkája, az önmagában elég ahhoz, hogy az ember kiforduljon magából. Csendben kéne neki mondani, hogy azért vegyen vissza a hangból, nem adtatok okot az indulatoskodásra. Erre valószínűleg még jobban ordítani fog, aztán lecsillapodik. És talán még bocsánatot is kér.
2015. febr. 27. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
84%
Anyád tudja, hogy idegbeteggel hogyan kell bánni.
2015. febr. 27. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
77%
szerinted mit lehet kezdeni egy idegbajossal?
2015. febr. 27. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Vagy azt hiszi anyukád, hogy ezzel elér valamiféle változást, vagy egyszerűen nem akarja tovább idegesíteni apukádat azzal, hogy ő is idegbeteg módjára ordít.

Az, hogy valaki ideges, meg esetleg kiabál, még nem jelenti azt, hogy a feleségét lek**vázza, ráadásul a gyerekei füle hallatára. Szégyellje magát.

2015. febr. 27. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem apám ilyen, csak ő alkoholista. Anyám vele lakik, tűr mindent, érezni rajta hogy kezd belefáradni, de mégsem lépett soha. Valahol érthető a helyzetük, közös ház, közös élet, nem egyszerű feladni a dolgokat, meg mindig ott van valaki akire figyelni kell, nagyszülő, gyerek, stb.


Meg egyszerűen nem lehet mit kezdeni az ilyen emberekkel. Mit csinálsz vele? Mi is akármit mondunk neki, egyik fülén be, másikon ki, meg minden szava arra megy ki, hogy sértegesse, megalázza a másikat. Anyám, meg öcsém úgy ahogy tudják ezt kezelni, én nem tudtam, le is léptem. Ez sajnos megszoksz vagy megszöksz helyzet.

2015. febr. 28. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!