Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszik a párod neve? (vezeték...

Tetszik a párod neve? (vezeték, vagy keresztnév is) : )

Figyelt kérdés
2010. máj. 1. 21:34
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
A vezetékneve annyira nem tetszik,a keresztneve tetszik de ha olyan neve lenne ami egyáltalán nem tetszik akkor is ugyan így szeretném:)
2010. máj. 1. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
Tetszik a vezetékneve és a keresztneve is (Zsolti). Ez egy olyan kedves név, amilyen ő maga. Legszívesebben a gyermekemnek is ezt a nevet adnám, de mégse adom, mert visszatart az, hogy ha szólnék valamelyiknek, hogy: Zsolti!, akkor ketten ugranának fel.
2010. máj. 1. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%

A vezetékneve nem tetszik, nem is vettem fel. A kisfiunknak is nehezen választottunk hozzá nevet.

A keresztnevét szeretem, Lászlónak hívják. Nekem csak Laca. Vagy Lacapaca.

2010. máj. 1. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
A páromat szeretem,a nevével nem foglalkozom annyira,elég gyakori,kissé ódivatú! :-) A fiamnak nem ezt a nevet fogom adni,az biztos.Egyébként ebből a névből-beleértve a vezeték,és keresztnevet is-legalább 10 oldal van a telefonkönyvekben településenként! :-)
2010. máj. 1. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
igen
2010. máj. 2. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Hát a vezetékneve tetszik, szívesen vettem fel, de a keresztneve annyira nem (Sándor), nem is adnám a fiamnak (még jó, hogy lányunk lesz:D)
2010. máj. 2. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
amikor összeházasotunk, nem tetszett a vezetékneve (Nagy), mert semmitmondó és millió van belőle. De azért felvettem. Szerencsére nemrég egy másik, régi vezetéknevet is visszakaptunk, ami nagyon ritka, így a kettő nagyon szépen cseng együtt. A keresztneve László, azt is nagyon szeretem, bár sosem hívom a nevén. Ő Macika nekem.
2010. máj. 2. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
A vezeték-,és a keresztneve is tetszik. Ha fiam lesz szívesen adnám neki az apja keresztnevét. :)
2010. máj. 2. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

tetszik mindkettő,vezetékneve nem is tul gyakori,ha oda kerül a sor akkor ő vezetékneve,én vezetékneven,keresztnevem lesz,

keresztneve Péter,szinte sosem hivom igy,bár szép név


bár amennyire imádom,felőlem lehetne Gusztáv is:d

2010. máj. 3. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Nem igazán tetszik a vezetékneve, igazából a keresztneve sem, csak becézve! (Gyusziként:)) Valaki írta, hogy nem szívesen adná a párja nevét a gyermekének, mert ketten ugranának fel, ha szólna, hogy "Zsolti!" Nos, mint mondtam: a férjemet Gyuszinak hívják és a négy hónapos fiunkat is:) Mostmár lassan majd elkezd figyelni a nevére, hááát.... biztos párszor elő fog fordulni, hogy szólok: "Gyuszi, gyere ide, légyszi'!" és mind a ketten odajönnek:D Na, majd biztos lesz valami beceneve a gyereknek:) Most is van egy pár, de nagyobb korában mégsem mondthatom majd neki, hogy "Nyuszika":D
2010. jún. 7. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!