Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Fura ha sokszor adunk puszit...

Fura ha sokszor adunk puszit a szuleinknek?

Figyelt kérdés
Nalunk az a szokas h lefekveskor ha elmegyunk valahova vagy ha megjovunk puszit adunk anyanak es apanak ...es a szulok nagyon feltenek is minket szoktak hivogatni is ha elmegyunk par napra es az egyik baratnom mar megszolta egyszer h mi ez mar meg h pisis vagyok...szerintetek is fura?17L

2016. dec. 12. 20:24
 1/8 anonim ***** válasza:
50%

Egyáltalán.


Ha jobban odafigyelsz, lehet, hogy lassacskán kiderül, hogy ez a barátnőd egész másféle értékrenddel rendelkezik, mint te...

2016. dec. 12. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%

Szia! Szerintem ez teljesen normális, ha valaki pisis, akkor az inkább én vagyok

:D Nem tehetek róla, nagyon szeretem anyát, van, hogy öt percig ölelgetem és a végén már ő próbál lefejtegetni magáról :D Mindig adunk egymásnak puszit, ha elmegyek otthonról, ha hazajövök, reggel felkeléskor és este lefekvéskor. Néha meg csak úgy odamegyek hozzá, hogy lemerült a pusziakksim és újra kéne tölteni :D Ha meg elmegyek otthonról pár napra, naponta 2-3 alkalommal beszélünk, ha lehet.

2016. dec. 12. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem normális. Az én családomban nem szokás, de mindig irigykedve nézem az ilyen családi viszonyokat.
2016. dec. 12. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem normális, nekem is van hogy rám jön, 15 vagyok, és akkor anyumat és apumat is megölelem.
2016. dec. 12. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ertem. Koszi a valaszokat!:D
2016. dec. 12. 21:49
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem baj ez.

De azért nem olyan gyakori szerintem.

Én például csak ajándékozáskor szoktam muszájból mindenkinek. De akkoris furcsának tartom.

Nem vagyunk egyformák, ezt az egyet kéne mindenkinek megérteni.

2016. dec. 13. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Metionin ***** válasza:

Különböző családok, különböző szokások. Nekem egy kicsit mindig furcsa voltez a nagy puszilkodás, mert nálunk nem szokás, nincs ölelés, puszi és a szüleim sem érnek egymáshoz. Gyerekkoromban nagyon zavarban voltam, amikor rokoni körb puszilkodni kellett vagy amikor láttam, hogy mások szülei puszit adnak vagy fogják egymás kezét.

A barátnődnek is valószínűleg azért fura, mert náluk nem szokás de az, hogy emiatt pisisnek nevez, nem utal valami fejlett intelligenciára. Pl. én is felfogom, hogy más családokban bizony ölelgetnek és puszilkodnak annak ellenére, hogy nálunk nem, nincs abban semmi.

2016. dec. 13. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Én még sosem kaptam szeretetteljes puszit anyámtól, vagy nem emlékszem rá, olyan rég volt.

Szóval lehetséges, hogy a barátnőd csak irigy. Én az lennék.

2017. jan. 7. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!