Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet utálni a saját édesanyámat?

Lehet utálni a saját édesanyámat?

Figyelt kérdés
Anyám amióta van barátom álladoan piszkál. Az életkedvemet is elveszi. Páromat nem akarja elfogadni, azt állitja anyám hogy szégyell engem, hazug, kihasznál anyagilag és csak szexre kellek neki. De ez nem igaz. Ilyenekről nincs is szó. Anyám a párom anyját is elmondja mindennek. Mert anno kilépett a házasságából. Szinte azt is megakarja szabni hogy mit csináljak a párommal.
2016. dec. 14. 21:01
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
24%
Biztos nincs alapja annak, hogy szapulja a barátod?
2016. dec. 14. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
29%
Kérdező, miért ne lehetne, ha utálatos módon viselkedik?
2016. dec. 14. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Nincs mert barátomat az anyám utálja. Mindenért megszólja, azért is hogy hogyon áll egy képen.
2016. dec. 14. 21:07
 4/23 anonim ***** válasza:
0%
Édesapád?
2016. dec. 14. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Szól neki hogy hagyjon békén de őt is lekiabálja.
2016. dec. 14. 21:14
 6/23 anonim ***** válasza:
11%
Ha anyádnak lesz igaza, akkor visszaírsz majd ehhez a kérdéshez és bocsánatot kérsz majd tőle ezen keresztül?
2016. dec. 14. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
82%

Lehet utálni. Persze bele is lehet magyarázni, hogy nehezen éli meg, hogy a kicsi lánya önálló életet él, csak védeni akar, neki is biztos nehéz... Persze. De mindez nem jogosítja fel arra, hogy ilyen undorító módon beszéljen és bánjon a barátoddal és a családjával.

Nagyon sajnálom, hogy rajtam kívül másoknak is át kell ezt élnie. Ha ez megnyugtat, egy idő után talán lecsillapodik. Mi most két és fél éve vagyunk együtt a barátommal és már csak ritkán fordul elő, hogy itthon szóba jön a barátom negatív értelemben. Szóval kitartást! Anyukád ne tántorítson el attól, hogy azzal éld az életedet, akit szeretsz.:)

18/L

2016. dec. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
69%
Hatos: Miért is? Mert az anyjának véletlenül igaza lett? Biztos kiszimatolta, hogy mekkora szemét a srác. A kérdező által leírtakból arra tusok következtetni, hogy a kedves anyuka nem ismeri a fiút. De ha ismeri is, semmi nem indokolja, hogy az anyját minősítse, amiért az elvált. Az én barátom szülei is elváltak, de soha egyikük sem ártott volna nekünk.
2016. dec. 14. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Érzem hogy szeret a párom és én is viszont. De anyám elmond mindennek. Párom munka után haza megy otthon van, nem szórakozik, én vagyok az egyetlen társasága. De egy anya hogyan riba.....zhatja le a saját lányát. Párom már kerüli anyámat.
2016. dec. 14. 21:31
 10/23 anonim ***** válasza:
29%
Valami alapja csak van annak amit édesanyád a fejedhez vagdos : " hazug, kihasznál anyagilag " , vagy miért mondja?
2016. dec. 14. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!