Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem is a saját életemet élem,...

Nem is a saját életemet élem, hanem amilyet a férjem akar?

Figyelt kérdés
A férjem nem akarja hogy elmenjek dolgozni, de már 10 éve itthon vagyok, gyerekek nagyok. Sokszor mondom neki, hogy emberek közt akarok lenni, de szerinte ez minden nő álma, hogy otthon lehessen, én meg csak elégedetlenkedek. Mindent megcsinálok itthon, amit el lehet képzelni, de ha valami "haszontalant" csinálok, pl. hobbi, akkor azt mondja nem érti miből kell nekem kikapcsolódni. Mikor az egész életem tömör gyönyör. Szerinte. Nem akarok elválni, de így meg már megzakkanok. Jár valaki ilyen cipőben?

2016. nov. 21. 15:08
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
99%

Nem értem a férjedet. Egy idő után megunja az ember az állandó otthonlétet.

Szabad akaratú nő vagy, én a helyedben elmennék dolgozni, ha vágysz rá.

2016. nov. 21. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
95%

Ez olyan, mintha te nem akarnál elmenni dolgozzni, még ha nem is így van. Én nem kérném az engedélyét, hogy dolgozzam ,hanem bejelenteném és elmennék.

Lehet, hogy a férjed, de az életed a tiéd!

2016. nov. 21. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
99%
A kérdésedre a válasz, igen. De miért nem mész el dolgozni, ha arra vágysz? A férjed nem tilthatja meg.
2016. nov. 21. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
99%
Csak rajtad múlik, hogy milyen életet élsz. A jelenlegi a férjednek jó, van házicselédje, neki feltehetően semmi dolga otthon, csak élvezni a készet (mindenből).
2016. nov. 21. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
80%

Páros lábbal rúgnám ki a férjem, ha így bánna velem, az egészen biztos. A kedves férjed attól fél, hogy elveszti feletted az uralmat, ha lesz önálló jövedelmed. Nem rólad (vagy korábban a gyerekekről) szól az, hogy otthon akar tartani, hanem arról, hogy így ki vagy neki szolgáltatva.

Személy szerint undorodom a hatalommániás emberektől, biztos, hogy nem hagynám magam.

Megtiltani nem tudja, hogy visszamenj dologni, szóval rajtad múlik, keresel-e munkát a pampogása ellenére és vállalod-e a konfliktust.

2016. nov. 21. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
98%
Menj el dolgozn. Már nem a sötét középkorban élünk, amikor bezárhatták a nőt a vár legmagasabb tornyának legfelső szobájába. Ha szeret, elfogadja.
2016. nov. 21. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
99%

"de szerinte ez minden nő álma, hogy otthon lehessen"


Muhaha :)


Ferjednek ez kenyelmes, gondolom mindent te csinalsz. Attol fel hogy ha dolgoznal akkor neki is ki kellene vennie a hazimunkabol a reszet.


Ne hagyd magad, be fogsz csavarodni.

2016. nov. 21. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
98%
Láncra ver és rád zárja az ajtót, hogy nehogy elmehess dolgozni? Tessék szépen munkát keresni, állásinterjúkra járni és ha valami összejön, vágj bele. Nem vagy a férjed rabszolgája.
2016. nov. 21. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
98%

Allj a sarkadra, es mondd meg neki, hogy ez a te eleted, te dontesed, szabad akarattal rendelkezel, azt csinalsz, amit akarsz, foleg hogy felnott ember vagy.

Meg eleg gaz a ferjed, hogy ki akar sajatitani.

Te se mondod meg neki, hogy mit csinaljon, akkor neki se kene iranyitania.

Ez igy lenne fair.

2016. nov. 21. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
9%

Már bocsi de igaza van a férjednek. Nem hogy örülnél hogy olyan nő vagy akit eltartanak,nekem lenne egy ilyen férjem a 2kezem össze tenném. Főleg a mai szegény világban.

Ki van nyalva a se* gged akkor mit nyavalyogsz? Csak a seg* ged kell mereszteni otthon és vinni a háztartást.

2016. nov. 21. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!