Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van még valaki, akit a gyereke...

Van még valaki, akit a gyerekei, vagy valamelyik gyereke nem köszöntött fel anyák napjára? Esetleg te vagy olyan, aki nem köszöntötte fel az anyját anyák napjára?

Figyelt kérdés
Ha igen, miért nem?
2010. máj. 2. 17:00
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
47%

Ha úgy vesszük, szerintem meg ez az egész anyák napja egy nagy butaság...

Mi a tesóimmal mindig őszinte örömmel köszöntöttük fel anyukámat, valami kis műsort adtunk elő, előtte napokig-hetekig gyakoroltunk, verseket tanultunk, színdarabot írtunk. :-D Persze csak általános iskolás korunkban. Mindig nagyon meghatódott. :-)


Aztán most, hogy már magam is anyuka vagyok, legszívesebben átugornám ezt a napot, olyan zavarba jövök, amikor a gyermekem felköszönt. :-)


Halál komolyan mondom, nem értem, miért kell ünnepelni az anyákat. Hiszen csak végzik a dolgukat. Én tartozom hálával az égieknek, hogy szülhettem két ilyen ragyogó gyereket, egészségesek, okosak, szépek, és magától értetődik, hogy felnevelem őket.


De az apjuk nálam még sokkal-sokkal többet is tesz értük. Gürizik, hogy eltartson minket, ha úgy jön ki a lépés, még el is mosogat, rengeteget foglalkozik velük/velünk.


Szóval én azt mondom, Isten éltesse sokáig az ilyen apákat is!

2010. máj. 2. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Hú, jó, hogy mondod XD
2010. máj. 2. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

Kedves 17.33! Apák napja igenis van, és biztatjuk is az embereket arra, hogy - ha az apuka arra érdemes - tartsák meg! :)

[link]

2010. máj. 2. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen, az anyák napja mindenkinek lehetne a gyerekének a születése napja, hiszen akkor vált anyává.
2010. máj. 2. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
76%
Én nem köszöntöttem fel, mert nincs pénz a telefonomon. Van ilyen. A szülinapomon ő is hivatkozott már erre.
2010. máj. 2. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
94%
én nem szoktam. De most még csokit is vettem neki :) L/12
2010. máj. 2. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
89%

Én felköszöntöttem édesanyámat (bár bátyámra úgy kellett rászólni, ő sem felejtette el).

Úgy gondolom, hogy embere válogatja, ünneplik-e ezt az alkalmat.

Én felköszöntöm, de ettől függetlenül az év minden napjában ugyanannyi szeretetet kap tőlem, hiszen megérdemli.

Nagymamámhoz is kimentünk a temetőbe édesanyámmal.

21/l

2010. máj. 2. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 baranyi kálmanné ***** válasza:
100%

Virág csokor a kezemben

szeretet a szívemben

csordultig van örömöm

édesanyámat köszöntöm


KIS SZÍVEMBŐL azt kivánom

hogy sok napot lásson

tejesűljőn imádsága

az úr Jézus bőven áldja.



MINDEN ÉDESANYÁT EVVEL KÖSZÖNTÖK.MERT ANYA CSAK EGY VAN.

2010. máj. 2. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
Engem se köszöntöttek fel,és a lelkem tele van fájdalommal.Nem kérek semmit csak jöttek volna oda megölelni.Mióta megszülettek ők ketten a legfontosabbak az életemben ,de ugy látszik én nem vagyok az nekik.12 és 14 évesek.Én ezt a napot az /anyáknapját/ örökre kitöröltem az életemből.
2010. máj. 6. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%
Azoknak, akik elfelejtették - az apjuk nem szólt?
2010. máj. 6. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!