Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szülők! Ti igy megengednetek...

Szülők! Ti igy megengednetek a lanyotoknsk a hajfestest?

Figyelt kérdés

Arra gondoltam hogy zsebpenzbol rendelnek a donalovehairtol vagy a vpfashiontol vasalhato, festheto pothajat és akkor nem at igazi hajam roncsolnam a festékkel. Szülők ti igy megengednetek?

15L


2016. dec. 20. 18:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
56%
Festékkel is megengedném, ha nagyon akarná a gyerekem, póthajjal meg végképp semmi gond nincsen.
2016. dec. 20. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
57%
Megengedném festékkel is. Én is kb. 15 évesen kezdtem hajszínezőt használni. 37/N
2016. dec. 20. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
84%

Én megengedem kivéve a zöld meg a hasonló színeket.

De mondjuk a lányom 15 éves és ő a pótjahat cikinek tartaná.

2016. dec. 20. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
21%
12 évesen lett elöször festve a haja a lanyomnak, nyaron vörösre. szeptemberre a suli miatt lett ombre..barna felül alul szökes.de megunta igy most 14 éves már, most sima egyszinű barna, most kekre akarta, de mondtam h nem!a suliban szólnak, és felesleges penzkidobas.
2016. dec. 20. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

A hajfestéssel semmi bajom, de a póthajat biztos nem engedném! Alapból gáz, hát még egy 15 éves lányon!

Nem mellesleg gondolom nem magadnak rakod fel hanem fodrász, és egy minőségi haj felrakással együtt sem 2 forint, aztán ha nő lefelé akkor ugyanúgy fodrász ami megint pénz!

2016. dec. 20. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
79%

Hát sorry, de a póthaj az valami übergáz... Mifelénk már csak a kisebbségiek viselik, pláne festve. Ha a lányom ilyet szeretne, igyekezném lebeszélni róla, hogy ne röhögjön rajta a fél suli...

A hajfestést kb 16 éves kortól engedtem, akkor még csak pár szőke tincs került bele.

2016. dec. 20. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
85%

6.

Azért egy normálisan felrakott póthajról te az életben meg nem mondod, hogy az az. Hajfestést igen, ha nem valami extrém.

2016. dec. 20. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nekem a hajfestést, illetve a először a színezőt nyolcadikban már engedték (természetes színre), a póthaj háááááááááát.... nem tudom. Talán belefére nekem.
2016. dec. 20. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
79%

Egyetértek: ha póthaj, akkor nagyon igényes, igazi hajból készültet vegyél, aminek meg kell fizetni az árát, de ezt a látványosan mű, fényes, festett dolgot hanyagold. Borzalmasan mutat.

Ismerem a DonaLoveHair-t, de inkább Palette Color Shampoo-t ajánlok. 1,5 hónap alatt kopik ki a színe, nem különösebben roncsolja a hajat, sokkal esztétikusabb, mint a műhaj.

Nagyon látszik az, ha valami nem a tiéd. Akárhogy csatolod, varrod, takarod...tényleg szembetűnő, és nem lesz komfortos viselni sem. Higgy nekem!

Ha festeni akarod, bármilyen kimosható festékre bátran ruházz be, csak vegyél balzsamot, kend a hajadat kókuszolajjal (dm, Tesco; 1kg olaj 1000-1200 forint körül van ÉS SZINTÉN NAGYON MEGÉRI, megjegyzem, BÁRMIRE).


Nekem édesanyám megengedte, sőt igazából azt mondta, hogy neki tetszik az eredeti hajam, és biztosan megbánom majd, de csináljam, ahogy szeretném.

Vettem rézvörös color shampoo-t, attól lilás lett a hajam, szerencsére csak egy tincset festettem be, mert a termék jó, de nem szeretnék padlizsánszínben pompázni. (hamvas barna az eredetim)

Aztán használtam More Blond spray-t, ez valóban bevált, világosabb lett a hajam, és szép, szép...de megbántam. Szépen csillog, aranybarnás, de hiányzik az eredeti. :D Szívás. Szóval csak azért írtam le, hogy tanulj a hibámból és vonj le következtetést.

2016. dec. 20. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én 14 évesen festettem és tartós hullám volt a hajamban, elég álszent duma lenne tőlem, ha nem engedném a gyerekemnek.
2016. dec. 21. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!