Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megengednétek a 16 éves...

Megengednétek a 16 éves lányotoknak, hogy tetoválást csináltasson?

Figyelt kérdés

Nem hirtelen kapott ötlet.

Ő szépen meg rajzolta-tervezgette bő fél ève, hogy mit szeretne.


2016. márc. 6. 11:50
1 2 3 4
 1/37 gnoomage ***** válasza:
0%
16 évesen mindegy, ha nem te engeded meg neki, megcsináltatja engedély nélkül, a tetoválók nagy része szerintem simán el is vállalja ha nem néz ki még mindig 12-nek...
2016. márc. 6. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
36%
Nem!
2016. márc. 6. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
82%
Normális tetováló,normális helyen nem csinálja meg 18 alatt esetleg szülői beleegyezéssel! van ahol még avval sem! Én rábeszélném hogy várjon még tegye el a rajzot majd pár hónap/1 év múlva vegye elő ha akkor is tetszik neki akkor igen! Én majdnem 10 éve várok az első tetoválásomra....mert egyik minta sem volt az IGAZI! De már csak nap választ el tőle 😊
2016. márc. 6. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
57%
Én nem. Szerintem korai, de igazából egy az egyben ellenzem a tetoválást. Bár, ha valami kisebb, nem túl feltűnő, szép mintát tervezett magának- ha nagyon akarja, és nem fogja megbánni - lehetséges. A helyében azért megvárnám amíg hivatalosan betöltöm a 18-at :)
2016. márc. 6. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
59%

*pár nap

Bocsi kimaradt 😊

2016. márc. 6. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
42%
Ha nem a fejére akarja és valami normális ötlete van, akkor igen. A tetoválástól nem változik meg az ember, se jobb, se rosszabb nem lesz tőle. Ezt sokan "nem tudják". Nem szeretem ezeket az élből elutasító embereket, meg van róluk a véleményem.
2016. márc. 6. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 rrrrrreennnnn ***** válasza:
24%

Nekem tök mindegy, ha maga a Jò Isten tervezgette is, nem engedném.

Az a baj, hogy a tetovàlàssal nem lehet leàllni. Igen, gondolom, most azt mondja, hogy csak ez az egy lesz. De nem...

Tudod, az a baj, hogy ez a barom magyar nép akkora prűd fogalmatlan àllat, hogy haj, tetkò, testékszer szerint ìtélkeznek.

Normàlis munkahelyre nem fogjàk felvenni, gondolom nem pultos akar lenni egy csehòban.

Olvass utàna a neten. Egyik munkàltatò sem alkalmazza, sokan kizàrò oknak tartjàk.

Helytelen, mert ha valakinek a homloka közepén van tetovàlàs, akkor sem érdekel. Legyen jô szakember, becsületes.

De sajna a valòsàggal szembe kell nézni...

2016. márc. 6. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
29%
Én megengedném neki... De csak akkor, ha az emlékezteti valamire, nem egy tucat tetoválás... Én majd egyszer a kutyák iránt érzett tiszta szeretetem jelképének szeretnék egy tappancsot. Szerintem ami nem olyan feltűnő (tehát nem az egész hátán, alkarján lenne) hanem egy kis motívum, az simán belefér... 16 évesen szülői engedéllyel csinálják meg.
2016. márc. 6. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
55%

A húgom 14 éves korában kérte. Azt mondták a szüleim, ha még 18 éves korában is akarja, hajra. A 18. szülinapjának a másnapján már a szalonban volt. Azóta is csináltatott már egy párat.

Én 16 évesen még nem engedném.


És nem hiszem, hogy megcsináltatja titokban. Aki normálisan van nevelve, ilyet nem csinál, ráadásul honnan szerezne annyi pénzt?

2016. márc. 6. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
93%
Biztos nem csinálnák meg.Nekem is csak úgy csinálták meg 16 évesen hogy közeli ismerősöm.19/L
2016. márc. 6. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!