Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt aki csak családi körben...

Volt aki csak családi körben ünnepelte a 18. születésnapját mert nincsenek barátai?

Figyelt kérdés

Nekem bulit szeretne szervezni pár rokonom, unokatesóm zenélne és kb mindenki meg lenne hívva rokon akit ismerek.


Barátaim nincsenek csak suliban haverok. Velük meg nem vagyok annyira jóban egyenlőre hogy meghívjam őket. És nem tudnak semminek örülni az unott fejüket meg nincs kedven nézni. (nem rég óta vagyunk jóban)


Barátom nincsen már.


Attól is félek csak egy kicsit fognak "velem foglalkozni" a rokonok aztán csapatokban lesznek mint mindig.



Ti hogy és kikkel ünnepeltétek a 18. szülinapotokat?

Gáz hogy nem lesznek ott barátaim?



17L



2016. dec. 20. 23:39
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
63%

Én is a családommal ünnepeltem,szerintem sem gáz. Sütiztünk,beszélgettünk,jó volt. Szinte mindig a családdal ünnepeltem.

A 19.-et kollégiumban, a huszadikat 2,5 hét múlva még nem tudom,hogy hol,talán egy-két barátnőmmel elmegyünk moziba.

2016. dec. 21. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
77%
Voltak barátaim, de a születésnap az családi ünnep. 5-sben elmentünk vacsorázni meg kaptam ajándékokat és kész. Igaz, az 5ből egy nem volt igazi családtag, de azóta már a férjem.
2016. dec. 21. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
46%
Én elég introvertált voltam huszonéves koromig, nem voltak közeli barátaim, úgyhogy családi körben ünnepeltem. Most már vannak barátaim, de már nem ünneplem a szülinapomat :)
2016. dec. 22. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
60%
Úgy érzem rám is ez a sors vár
2017. febr. 8. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sincsenek barátaim, mivel durván átvertek és kihasználtak. Így nem is bántam hogy nem velük ünnepeltem a szülinapomat, inkább azokkal az emberekkel töltöttem akik szívből szeretnek és ez a legfontosabb. :)


Szóval én a párommal és a családommal töltöttem, és ez javarészt minden szülinapomon így volt. Igaz barátokból kevés van sajnos, én pedig megválogatom őket, nekem eddig nem sikerült igaz barátot találni, sajnos van ilyen. De emiatt nem szabad elzárkózni az emberektől, a barátságok maguktól alakulnak ki. :) Erőltetni nem lehet, majd alakul.


Úgyhogy nem gáz ha a családoddal töltöd. Az a legfontosabb hogy azokkal legyél akik szeretnek és akiket te is szeretsz. :) Mindegy hogy ezek a személyek a barátaid, a családod, vagy akár a párod.


18/L

2017. ápr. 3. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Én talán aznapra kaptam időpontot fogorvoshoz... De már nem emlékszem.

De őszintén szólva teljesen mindegy, hogy 18 vagy 17 éves vagy. Nincs semmi különbség, nem egy napon fog múlni semmi sem.

Max kihasználhatod azokat a termékeket és szolgáltatásokat, amit 18 év alatt nem.


Én nem hiszek abban, hogy ennek a szimbolikus kornak túl nagy jelentősége lenne.

2017. ápr. 3. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!