Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Igazságtalan vagyok?

Igazságtalan vagyok?

Figyelt kérdés

A párommal több éve vagyunk együtt. Itt lakik nálunk és a helyzet a következő.

a nevelőapja beteg párom feltételezi,hogy egy hete stroke-ja volt.(abból gondolja,amiket a n.apa tüneteket felsorolt) A n.apa volt kórházban pár napja kardiologián és azt mondták neki állítolag,hogy szívinfarktus gyanus,de haza engedték😒(nem tudom ez hogy lehet) na most a párom már arról beszél,hogy ő beszél az orvossal hogy vigyék kórházba meg stb.Meg teljesen kivan akadva stb.Most fogok isszonyú gonosznak tünni,de egyszerűen idegesít és elmondom,hogy miért.

Anno,a mamám akinél laktunk strokot kapott,be kerűlt kórházba,de a párom egyszer jött be hozzá és akkor se szólt semmit. Majd ami sziven ütött az az volt,hogy a mamám egyik éjjel rosszul lett kihivtuk a mentőt,és a párom végig aludta (úgyhogy szóltam neki,hogy baj van) amíg mamát éleszgették a másik szóbában(mert addigra már agyhallott volt) és amikor elmentek a mentősők mamával.bementem hozzá és felse kelt,meg semmi... Másnap sajnos meghalt mama. Szóval..most az van bennem,hogy engem mit érdekeljen az ő n.apja ha az én mamám őt nem érdekelte.Mielőtt bárki azt gondolná,hogy nem szerete mamámat elmondom,hogy ő sokat segített nekünk.Már azzal,hogy befogadott,amikor bajban voltunk anyagilag. A n.apa viszont páromat nem nevelte csak a tesoját. És mióta párommal vagyok mindig támogatni kell őket anyagilag,mert felvettek egy csomó hitelt és nem fizetek semmit vissza...stb.

Most rosszul gondolkodom?


2016. dec. 21. 21:47
 1/8 anonim ***** válasza:
44%
igen, a nagypapára nézve. ne egy ártatlan öregen állj bosszút a párod iránt érzett sértettség miatt...
2016. dec. 21. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
75%
Általában fordítva szokott lenni, a nő tartatja el magát, jó nagy ostoba vagy hogy egy férfi téged tesz lóvá.
2016. dec. 21. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Azert idegesít, mert a oarodban csalodtal. Az alapjan, amit leirtal (feltetekezve, h tenyldzg igy tortent) en kiabrandultam volna belole. Orokre. Mar nem lenne a párom.
2016. dec. 21. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
87%

Ne egy ártatlan idős emberen akarj "bosszút állni".

A nagymamás eset után én elküldtem volna.

2016. dec. 21. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazságtalan vagy, hanem hü.lye. Mi a francért vagy egy ilyen érzéketlen tahóval, aki ráadásul még rajtatok élősködik? Befogadott titeket a mamád, ő meg a nagyapjáéknak nyomja a támogatást? Nem ellentmondásos ez egy kicsit?
2016. dec. 22. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Tedd meg azt, ami mindenkinek a legjobb!

A pasi költözzön a nagyapjához, hogy legyen, aki ápolja, és vigye az összes cuccát is a búsba! Te meg keress olyat helyette, akibe több emberség szorult, mint egy faékbe!


Anyagilag is jobban jársz, ha külön utakra mentek.

2016. dec. 22. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
A pasas menjen n. apuhoz, te meg keress normális férfit. Ez egy ganaj ember.
2016. dec. 22. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem nagyapa kedves válaszolók, hanem nevelőapa (n.apa)! :D :D :D

... de a lényegen mit sem változtat, igazatok van mindnyájatoknak, akiket eddig olvastam.

2016. dec. 22. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!