Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem akarok haza menni az...

Nem akarok haza menni az ünnepekre a koliból, a szüleim pedig ki vannak emiatt akadva. Miért nem értik meg, hogy utálom az egész karácsonyt úgy ahogy van, és nekem ez csak egy ugyanolyan átlagos nap, mint a többi?

Figyelt kérdés
Ott van még 2 öcsém, elvannak ők. 20/f
2016. dec. 22. 22:11
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
41%
Akkor hogy töltenéd a Karácsonyt?
2016. dec. 22. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 A kérdező kommentje:
Fent maradnék a koliban, néhány haverommal meginnánk 1-1 sört, készülnék a vizsgákra, és ennyi. Ugyanúgy, mint gyakorlatilag akármelyik hétköznapot, csak sajnos annyi különbséggel, hogy a boltok alig lesznek nyitva.
2016. dec. 22. 22:19
 3/39 anonim válasza:
94%
Mondd el nekik higgadtan, hogy mit érzel a dologgal kapcsolatban, és próbálj közös nevezőre jutni velük. Egyezzetek meg úgy, hogy mindenkinek jó legyen. Nyilván azért akarják, hogy ott legyél, mert szeretnek téged és számítanak rád.
2016. dec. 22. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 A kérdező kommentje:
A karácsony nálam ott vesztette el a varázsát, hogy tudom anyámnál az egész napos főzés és sütés mögötti jajveszékelést, az irdatlan mennyiségű felesleges pénzköltést, apám idegeskedését az ajándékok és a karácsonyfa, és a lakás tisztasága miatt, nekem pedig ez nem kell.
2016. dec. 22. 22:21
 5/39 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem ritka az olyan hely, család mint a fehér holló akik ne így élnék meg az ünnepek előtti napokat. Idegeskedés, jajveszékelés, egyetnemértés, bla bla ... Mond nekik, hogy vizsgaidőszak van, sok a tanulni való, nem lehet lazítani. Neked kell tudnod, mikor van nyugi nálatok otthon, "gyertyagyújtásra" azért haza ugorhatnál, pár órába, egy jó ünnepi vacsorába, egy otthon alvásban csak nem halnál bele, aztán másnap visszautazol a koliba.
2016. dec. 22. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
72%

Hát vigyél haza békét, nyugalmat, szeretetet.

Öleld meg a szüleidet, társasos egy kicsit a testvéreiddel - felnőtt vagy, megteheted, hogy megpróbálod jobbá tenni azt a néhány órát, amit velük töltesz.

2016. dec. 22. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
67%

Segíthetnél esetleg nekik a főzésben, vásárlásban, takarításban, faállításban, és akkor nem lenne rajtuk annyi stressz.

Te nem szereted a szüleid. Az az ember, aki nem látja, mit össze nem dolgoznak a szülei, hogy karácsony legyen,nem értékeli, hanem egy koszos, hugyos koliban sörözgetne helyette, az agyhalott.

Azért ugyanolyan átlagos nap, mert ugyanúgy ülsz és várod 20 évesen a sült galambot, hogy belerepüljön a szádba, csak annyit érzékelsz, hogy mindenki stresszesebb. Egy lusta sz**r vagy, szégyelld magad.

2016. dec. 22. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
64%
S mi van, ha egyszer meg fogod bánni, hogy nem mentél el? Sosem tudhatod, mikor veszíted el őket.
2016. dec. 22. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
62%
a 6-os miért is nulla? Ja azt kellett volna tanácsolni, maradj a koliban és bánatodban, hogy "sajnos zárva vannak a boltok" igyál sört a haverokkal? Na szia.
2016. dec. 22. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 A kérdező kommentje:
Kell esetleg kép arról, hogy senkit nem pontoztam fel vagy le? Na szia.
2016. dec. 22. 23:28
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!