Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ugyanolyan gyakori...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ugyanolyan gyakori, hogy egy átlagos férfi panaszkodik, hogy nem talál nőt magának, mikor csak gyönyörű, kihívó lányoknál próbálkozik, őket átlagosnak titulálva, mint az, hogy?

Figyelt kérdés

Egy nő csak a szőke herceg után vágyakozik fehér lovon?


Egy valljuk be őszintén csúnyácska fiúismerősöm panaszkodott, hogy nem kell a nőknek, pedig ő normális, átlagos, középszerű lányoknál probálkozik és mikor kértem, hogy mutasson képet majd leesett az állam, mert nagyon szép, csinos lányok voltak. Szerintetek ez gyakorta történik meg?


2015. aug. 19. 20:34
 1/10 anonim ***** válasza:
12%
Igen, gyakran történik meg, hogy az átlag férfi gyönyörű lányokról álmodik, de legalább ennyiszer (szerintem többször), hogy egy átlagos nő az alfahím után, vagy egy szőke herceg után vágyakozik.
2015. aug. 19. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
16%
A lányoknak az kell, aki "menő", és néhánynak meg a pénz, meg a barmok.
2015. aug. 19. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
86%

Igen, ezt én is tapasztaltam férfi ismerőseimnél, hogy a felső 10%-ot vélik átlagosnak, a többieket meg kb. észre sem veszik, vagy panaszkodnak, hogy ők egy ilyen nőhöz nem tudnának vonzódni.


Ellenben az összes (!) nőismerősömnél azt látom, hogy kimondottan átlagos, vagy csúnyább férfiak után bomlanak, a "szőke hercegeket" pedig észre sem veszik.

2015. aug. 19. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
93%

Pont egy volt osztálytársammal beszélgettem pár hete, aki immár 4. éve próbál bejutni az orvosira, mindig újraérettségizve. Valahogy szóba jöttek a párkapcsolatok és panaszkodik, hogy egyetlen átlagos lány se veszi őt észre, de ez majd megváltozik amint bejut egyetemre.

Megkértem linkeljen egy átlagos lányról képet:

[link]


Megjegyeztem, hogy ő már a szép/gyönyörű kategória... Nem, szerinte csak Magyarországon a nők nagy része ronda, ezért látom rosszul.

2015. aug. 19. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Te honnan ismersz engem? Van párom, köszi.
2015. aug. 19. 20:43
 6/10 A kérdező kommentje:
Szóval észre sem vesznek engem, mert átlagos vagyok? Ezzel amúgy tudtad, hogy alátámasztod a kérdésemben leírtakat, mi szerint egy átlagos nő nem elég vonzó?
2015. aug. 19. 20:45
 7/10 anonim ***** válasza:
79%
Én is hasonlót tapasztaltam haverjaim körében. Érdekes mikor itt a pasik panaszkodnak mind átlagos lányt akar, de valahány ismerősöm megkértem, hogy az utcán mutasson rá a potenciálisan szóbajöhető lányokra 2-4 között mutattak, holott én kor alapján 20-30 lányt számoltam kb az utcán. Az arányok városonként eltértek meg emberenként is de a többségre ez volt a jellemző. Mégcsak nem is rondának tartottak bizonyos nőket hanem észre se vették a nem a zsánerüknek megfelelőeket. Én nem akarok álszent lenni szerintemmindenki olyannal legyen együtt akit vonzónak talál csak a szinteket/kategóriákat ne keverjük.
2015. aug. 19. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
19%

Az gyakori, hogy az átlagos férfi panaszkodik, hogy a nők levegőnek nézik, mert ez az általános.

Az viszont hogy csak gyönyörű és kihívó lányoknál próbálkozik, iszonyatosan ritka. Szerinted ha az átlagos, sőt, átlag alatti lányok is elhajtják őt a 3,14csába, majd pont egy szépségkirálynőhöz fog odamenni? Láthatod hogy mennyire illogikus.

2015. aug. 19. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
39%

#4: És akkor még én vagyok rádszállva? :)

1. Nem én írtam a kérdést, észlénykém.

2. Kettőnk közül nem én vagyok az, aki 0-24-ben itt hisztizik és tombol, mint egy idióta, hogy mennyire le se sz*arják a nők és hogy milyen gonosz az összes.

3. Soha egyszer nem picsogtam itt, hogy átlagos lány vagyok és nem találok fiút, ellenben veled, ugyanis te folyton ezt szajkózod, hogy szegény átlagos srácoknak senki nem jut, ergo te vagy, aki picsogsz itt, mint valami agyatlan p*icsa.

4. Leakadhatsz rólam, mert unalmas vagy.

Ja és köszönöm aggódásodat, de nekem nem okoz gondot pasit találni, csak hát nehéz kiszűrni a hozzádhasonló tajparaszt gyökereket, de azért igyekszem ;)

Ha meg jól sejtem gőzöd nincs ki vagyok, mi vagyok, hogy nézek ki, szóval nem kell bekategórizálni látatlanban.

2015. aug. 20. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
83%
Törpicsek látszik nem érted. Itt pont azt beszéltük, hogy a pasik szépeket látják azokhoz mennek oda mert nekik az az átlagos. Ami nekik szép az már a modell kategória. Eltérés van a két nem kategorizálásában. Amit a haverjaim átlagnak titulálnak azt én ált már szépnek mondanám.
2015. aug. 20. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!