Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Sok-sok nő miért ilyen döntésk...

Sok-sok nő miért ilyen döntésképtelen? Miért hagyják magukat kiszolgáltatottá válni?

Figyelt kérdés
Megcsalt, megvert a párom, de nem tudom mit tegyek! Számomra annyira egyértelműek ezek a válaszok! Vagy ez csak akkor van így, ha,mint én is, biztonságban és szeretben élünk?
2010. máj. 3. 12:18
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
93%
Egy kivülállónak mindig minden sokkal egyszerűbb, sokkal egyértelműbb
2010. máj. 3. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
ezt én is így gondolom, de ha már megtörtént és esetleg kiderült/felismerésre került a dolog, a tarthatatlan helyzet sokan akkor is inkább megalkusznak semmint döntenének. Hosszú évekig rágják magukat és vgül roncsként szállnak ki. Nem értem! Ha forró nem dugom oda mégegyszer a kezem. Vagy nem?
2010. máj. 3. 12:25
 3/27 anonim ***** válasza:
84%
Ha megcsalt egyszer,megteszi többször is,ha megbocsájtasz neki. Ha megvert egyszer,megteszi többször is,ha megbocsájtasz neki. Valószinű ez a szeretet már csak a részedről van,az ő részéről az lehet,hogy van egy nő aki mos,főz rá,esetleg ha nincs más megdugja,ha ideges levezeti rajta a feszültséget,mert tudja hogy ugyis megbocsájtasz neki. sajnos az iyenhez kevés a szeretet főleg az egy oldalú. Ha megteheted hagyd el,biztos vannak rokonaid és talpra tudsz állni egy idő után,majd ők segítenek.
2010. máj. 3. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
Sok nő anyagilag egy nagy nulla, és épp ezért esélytelennek érzi újra kezdenie az életét főleg ha gyerek is van
2010. máj. 3. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
Az estek többségében a rokonoknak is megvan a maguk baja.Nem tudnak felvállalni/eltartani senkit.
2010. máj. 3. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
A kérdés általánosságban szólt, hálistennek nem személyes! Szerencsére mi egy teljesen hétköznapi család vagyunk!!! Apa-anya-gyerekek csupa szív szeretet!
2010. máj. 3. 12:35
 7/27 anonim ***** válasza:
100%
Valóban. Sok nő nemcsak eltűri, hanem egyenesen bocsánatos bűnnek tartja, ha a párja időnként megüti, netán rendesen el is veri. Van egy diplomás barátnőm, akit a vissza-visszatérő szeretője időnként jól megver és ő ezt természetesnek tartja. Az a véleménye, hogy "más pasi se különb". Ez nagy baj. Ezeknek az asszonyoknak nincs önbizalmuk, önbecsülésük és szentül meg vannak győződve arról, hogy neki ez a sors jutott, ez jár nekik. Ebbe bele is nyugszanak. A megalázottságot törvényszerűnek érzik és el sem tudják képzelni, hogy más életük is lehetne esetleg egy másik emberrel. Nagyon sajnálom őket. De ha ezt eltűrik, csak magukat hibáztassák. NNCS ugyanis olyan ok, ami miatt az az ember kezet emeljen egy nőre, akivel együtt, vagy egymás mellett alszik
2010. máj. 3. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim válasza:
92%
Sokan, mint én is társfüggők vagyunk. Akkor érzem magam biztonságban, ha van mellettem valaki. Talán nincs önbizalmam, vagy valami gyerekkori trauma, nem tudom mi az oka. Szeretnék ettől az érzéstől megszabadulni, de nem tudok. És akkor még itt az aggódás, hogy nehogy elhagyjon a párom. Ezért sok mindent el tudok nézni, de a verés és alkoholizmus nincs köztük. Még társfüggőként sem.
2010. máj. 3. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
éretmes, dilomás nők esetében végképp nm értem! egy tudatlan, kevésbbé okos embert félelemben lehet tartani, de egy olyat aki képes tovább is gondolkodni a mánál???
2010. máj. 3. 12:44
 10/27 anonim ***** válasza:
91%

Társfüggők, kapcsolatfüggők

És attól hogy diplomás még lehetenek pszichés, önértékelési zavarai, lehetett olyan neveltetése amitől ilyen lett

2010. máj. 3. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!