Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem merek szülni, mert félek...

Nem merek szülni, mert félek kiszolgáltatottá válni (gyed/s miatt). Hogy oldjam meg?

Figyelt kérdés

félek, hogy kiesik a keresetem, mert hiába keres félmilliókat a párom, semmiben nem segít.

próbáltam ezt megbeszélni vele, ő azt mondja, a te pénzed az én pénzem; viszont amikor bármit meg akarok venni magamnak (a saját pénzemből) azt is vagy előre megtiltja (ne szórjam a pénzt alapon) vagy rámfogja, hogy szórom a pénzt.


viszont 33 évesen csak jönnie kellene már az elsőnek!


2011. jún. 26. 19:35
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/82 anonim ***** válasza:
86%

Ú ha... Hát figyelj csak, szereted a párod? Mert az az igazság, hogy így én sem mernék bevállalni egy babát, de nem az anyagiak miatt, hanem egy ilyen társ mentalitása miatt.

Még az hagyján, hogy "én pénzem, te pénzed", de az, hogy biztosa vagy benne, nem segítene a baba ellátásában...pff... Hát ez így nagyon kiábrándító.

Ne haragudj, hogy ezt mondom, de én nem mernék szülni egy ilyen embernek... :(

2011. jún. 26. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/82 anonim ***** válasza:
89%

Hát igen, ilyenek miatt múlik el a szerelem. Az én párom is ilyen, és én se bírom rászánni magam a szülésre. Főleg hogy vannak kutyáim, akikről akkor is gondoskodni kell (Frontline, kaja, orvos), ha már nem lesz fizum.

Az én párom még virágot is úgy vesz nekem, hogy a lehető legolcsóbb cserepes legyen.

Ennyit erről.

2011. jún. 26. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/82 anonim ***** válasza:
utolsó: Én is 33N, és épp most készülök szakítani, de nem csak emiatt.
2011. jún. 26. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/82 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem ezzel a férfival ne vállalj közös gyereket.
2011. jún. 26. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/82 anonim ***** válasza:
81%

Én biztos nem szülnék ilyen embernek gyereket..Ha megszületik akkor meg majd be hajtja rajtad a játék felét amit vett neki???Vagy te szülted alapon tartsd el te???Hihetetlen milyen emberek vannak, én nem is értem, hogy bírod mellette..Na mindegy nem is az én dolgom, ne haragudj, de a lényeg az, hogy én biztos nem vállaltam volna így gyereket.

5 hónapos baba anyukája

2011. jún. 26. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/82 A kérdező kommentje:
a gyerekre költene (láttam az más, mert a keresztgyerekeit is halmozza, sőt megtakarítást akar nekik kötni...)csak én lennék kiszolgáltatva, elcsövesedve, nem a gyerek.
2011. jún. 26. 19:46
 7/82 anonim ***** válasza:

Én szinte teljesen egyedül neveltem fel a gyermekem és NAGYON CUDAR!!!

A legfontosabb egy szerető társ,férj ahhoz hogy gyermeket szülj.

Szerintem előszőr tisztázd magadban hogy mit akarsz az életben és aszerint cselekedj.

Ha szeretnél babát de félsz a párod mellett akkor jól gondold meg mit teszel.Nehogy eső után köpönyeg legyen.

Meg a NINCS LÓ JÓ A SZAMÁR verzió sem jó egy családalapításhoz szerintem!!!!!

Gondold át alaposan ,és ne gondold h meg fog változni a párod ha megjön a baba.Bár vannak még csodák!!

2011. jún. 26. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/82 anonim ***** válasza:
Ha igy àll a dolgokhoz, ez a pasi nem szeret téged. Nincs értelme jövõt tervezni vele. Na tessék ilyenek a gazdag urak?
2011. jún. 26. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/82 anonim ***** válasza:

Hány éve vagytok együtt?


Szerintem ez nagyon gáz. Mi 2 éve vagyunk a párommal, ha szülénék, nem lenne kérdéses, hogy engem is eltart vagy nem. Első pillanattól kezdve közös kassza, pedig akkor még suliba jártam.

22l

2011. jún. 26. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/82 anonim ***** válasza:
Én nem hogy gyereket nem vállalnék így, de inkább ott hagynám a fickót. Azzal semmi bajom nem lenne, hogy az ő keresetéből nem költhetek magamra, ez teljesen jogos, hisz ő dolgozik érte (bár elég bunkóság szerintem, főleg hogy írtad, hogy nem is keveset keres). Ha ezt akarja, akkor oké, magamra nem költenék sokat, a gyereket meg írtad, hogy ellátná szerinted. Ezzel semmi baj. De ha tőled sajnálja a pénzt, akkor ne mondogassa, hogy az ő pénze a tiéd is, hanem mondja meg őszintén, hogy nem akar rád költeni a saját pénzéből.
2011. jún. 26. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!