Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan vegyem ra a csaladomat...

Noncsa11 kérdése:

Hogyan vegyem ra a csaladomat hogy a baratommal aludhassak?

Figyelt kérdés
Szilveszterkor jon hozzank es nem engedik hogy egy szobaban aludjunk. Nem szeretnenk semmit csak aludni. Mivel vegig otthon leszunk felugyelet mellett meg csak pialni se fogunk vagy akarmi. Unokatesom is ott lesz baratjaval de ok sem alhatnak egyutt. Valami otletetek nincs hogy ravegyuk hogy egyutt aludhassunk?

#alvás #pasi 😊
2016. dec. 26. 08:48
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
89%

Hány évesek vagytok és mennyi ideje vagy vele?

Engem 17. szülinapom és majdnem 11 hónap "járás" után engedtek el szilveszterezni a sráchoz.

2016. dec. 26. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
68%
Szerintem beszélj velük komolyra fordítva a szót és közöld,hogy mit akarsz.Ennyi.Amúgy lesz hatásos ha mind a négyen megkéritek az ősöket;) boldog karácsonyt és sikerekben gazdag új évet😘
2016. dec. 26. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
75%

Sehogyan! A szüleid szabályai érvényesek, mert az ő lakásuk. Gondolom. fiatalnak tartanak titeket vagy a barátodat kevésbé megbízhatóak.

A szüleid korában a nyílt ott-alvás még nem volt divat, szokatlannak tartják.

2016. dec. 26. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
15 vagyok tudom h sokan azt gondoljak korai de tenyleg nem akarok mast. Koszonom a valaszokat. Majd megprobaljuk de meg igy os eselytelennek latom. Valami bagyon jo ok kene.
2016. dec. 26. 09:27
 5/15 anonim ***** válasza:
69%
Szia, tudom, hogy nem fog tetszeni a válasz, de szerintem inkább most ne aludjatok együtt. Szerintem fontos, hogy a szüleid még jobban megbízzanak benned és a barátodban és ha most azt csináljátok, amire kérnek titeket, akkor látják, hogy megbízhatóak vagytok és idővel egyre engedékenyebbek lesznek.
2016. dec. 26. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
43%
Ha sokat erősködnél, azt is megtiltanám, hogy a lakásban aludjon, nemhogy a szobádban.
2016. dec. 26. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
47%

Első vagyok, tapasztalat, hogy hiába nem akarsz mást, minimális az esély arra, hogy elkerüld a párnád telesírását.

15 évesen meg teljesen meg lehet érteni a szüleidet is, féltenek.

2016. dec. 26. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem a korodra nézve ez teljesen érthető.

Tudom, hogy 15 évesen lehetsz nagyon intelligens és jól nevelt gyerek, NEM a korod fogja meghatározni, de a szüleid szemében egy kislány vagy, aki alig most fejezte az általánost.

Nem, nem jó ötlet együtt aludni. A kompromisszumot megkötöttétek: alhat nálatok, de nem veled.

Őszinte vagyok, és én sem örülnék, ha a 15 éves lányom azzal állítana be, bármilyen megfontolt is, hogy hadd aludjon a barátjával. Mert, bár lehet, hogy konzervatív vagyok (bizonyos és rengeteg tekintetben tényleg), de nekem ez túl gyors lenne.

Mutasd meg a szüleidnek, hogy jó srác, aki megéri a kockázatot, de most engedsz. És belátják ők is, hogy nem vagy hisztis, követelőző fruska, aki nem elégszik meg a kevéssel (sem). Ne akard, hogy ezt higgyék.

Ha azt szeretnéd, hogy felnőttként kezeljenek, akkor viselkedj is úgy.

Egyébként sem hiszem, hogy sokat aludnátok.

Valószínű hajnali akárhányig ébren lesztek (ha nem így terveztétek, akkor ez jó opció). Az a pici alvásidő meg belefér, ne görcsölj rá.

Meg...ki tudja? Talán a szüleid, látva az érett viselkedésedet (!), azt este végére meglágyulnak. :)

Sok sikert és boldog újévet!

2016. dec. 26. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
78%
az*
2016. dec. 26. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
15 vagy, basszus, én még azt sem engedném meg, hogy nálunk aludjon. Nem lenne kedvem reggel az aktuális pasidat kerulgetni.
2016. dec. 26. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!