Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem engedik a szüleim,...

Miért nem engedik a szüleim, hogy a barátommal aludjak?

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok, a barátom pedig 18. Másfél éve vagyunk együtt, nagyon jól megvagyunk és a barátom a szüleimmel is jól kijön, de anyukámék mégse engedik hogy együtt aludjunk (azt is tudják hogy nem vagyok már szűz) és ha rákérdezek, hogy miért nem aludhatunk együtt - mindig az a válasz hogy mert én azt mondtam. Így karácsony és szilveszter közeledtével barátoméknál szeretnék aludni, de rá se merek kérdezni itthon, úgyis tudom mi lenne a válasz.. Próbáltam már velük beszélni erről, kérlelni őket, de mindig ott hagytak hogy dolguk van és nem érnek rá, "elmenekültek" a válasz elől. Mit lehetne tenni ilyenkor? Válaszokat előre is köszönöm!

2016. dec. 22. 17:27
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
56%
Ha ilyen értelmi színvonalon állnak, hogy "mert azt mondtam", akkor semmit nem tehetsz. Amíg az ő kenyerüket eszed, ők diktálnak. Megvárjátok, míg jön a tavasz, aztán mentek kirándulni.
2016. dec. 22. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
30%
De mi okosabbat mondtak volna? Nyiltan mondják meg, hogy nem akarják, hogy az ő fedelük alatt is kefélgessen, ha már tudják, hogy máshol azt teszi.
2016. dec. 22. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
14%
a kérdőjel lemaradt
2016. dec. 22. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim válasza:
23%
A helyedben(ha nagyon szeretnétek már együtt lenni),én azt mondanám szüleimnek h barátnőmnél alszok(persze megbeszélem a csajjal,ha esetleg szüleim odatelefonálnának), és közben egyébként a pasival lehetsz. Biztos van ilyen bevallalós barátnőd...
2016. dec. 22. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
75%
#2 Igen, nyíltan mondják meg, ha így gondolják.
2016. dec. 22. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
19%

"Miért nem engedik a szüleim"


Mert nekik elég téged is eltartani, nem akarnak még egy unokát is!

2016. dec. 22. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
73%
4es, ez az, bíztasd hazugságra. Remélem s te gyereked is ilyen őszinte lesz majd veled:-)Ismerősöm így csinálta, igaz nem pasizni ment hanem bulizni, de azt mondta hogy a barátnőjénél alszanak, tanulnak. A szülők elengedték, és ők elmentek bulizni vonattal, a kb 15 km-re lévő szórakozóhelyre. hazafelé hajnalban rossz vonatra szállt, leugrott és a vonat kettévágta. Jó lehetett a szüleinek arra ébredni hogy a rendőrség közli a lányuk halálhírét... tudom ez nem kapcsolódik oda, de nem tartom jó ötletnek hazudni.
2016. dec. 22. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
79%
#7 Valóban csúnya dolog hazudni. Mint ahogy csúnya dolog gyerekként kezelni egy csaknem felnőtt embert. Ha én lennék az apja/anyja, azt gondolnám, inkább itthon "kefélgesse" a barátja, mint a diszkó vécéjében, vagy a mozi hátsó sorában.
2016. dec. 22. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 Carragher_x ***** válasza:
87%

"Remélem s te gyereked is ilyen őszinte lesz majd veled"

Az őszinteség fenntartásához lehetséges, hogy nem olyan indokolásokat kéne a 17 éves lányukhoz vágni,h hogy "mert én azt mondtam"...


Sztem egyébként igazából ők sem tudják, hogy miért nem, egyszerűen még nem fogták fel, hogy már nem kisiskolás vagy, hanem egy szinte felnőtt nő. Azért megpróbálnék velük beszélni erről, ha viszont továbbra sem lehet, akkor én is a hazugságra/falazásra szavaznék. A szülő-gyerek kapcsolat ugyanis nem ettől, hanem a kommunikáció ignorálásától megy gallyra.

2016. dec. 22. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
22%
szerintem azért nem engedik, mert még mindig az a felfogás él bennük, hogy szexelni csak a sötétben lehet.
2016. dec. 22. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!