Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudom h toltsem egyutt a...

Nem tudom h toltsem egyutt a baratommal a karacsonyt! Valaki valami jo tipp? 16/L

Figyelt kérdés

Nem tudom mit tegyek a baratom 10evel idosebb mint en 16vagyok es a karacsonyt egyutt szeretnenk tolteni 7honapja vagyunk egyutt csak anyukamek nem engedik h egyutt toltsuk meg azt sem h napkozbe lemenjek nem hogy meg ottaludjak nem fogadjak el a korkulombseg miatt nagyon jol megvagyunk 1x sem veszekedtunk meg minden nap talizunk suli utan anya tudja apum nem.

Nem tudom h a karacsonyt h beszeljem meg veluk h egyutt tolthessem a baratommal mert vele szeretnek tolteni minimum 1napot!!

Valaki valami jo otlet!??


2016. dec. 17. 21:23
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
95%
Hmm...alszent lennek, ha belekotnek a korkulonbsegbe, mivel apakomplexusos voltam, ezert 17 evesen 29 eves pasim volt. Kaptam en is az ivet, de akkor senki nemml ertett meg. Viszont kislany vagy meg, hiaba erzed nagynak es erettnek magad az idosebb pasid miatt, akit gondolom ki is tudsz elegiteni, ennyi idosen otthon a helyed a csaladoddal, plane Karacsonykor. En se engednem el az ekkora gyerekemet az unnepekkor, hiaba jartam hasonlo cipoben.
2016. dec. 17. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
91%

Karácsonykor a családod mellett a helyed.

Kiskorúként örülj, hogy lehet barátod, ráadásul ilyen idős. Együtt aludni luxus.

2016. dec. 17. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha 7 hónap alatt sem tudtatok eljutni odáig, hogy beszéljetek őszintén erről a dologról, akkor így év végén, ebben a pár napban sem fogsz tudni egyről a kettőre jutni a szüleiddel. Muterod ellenzi, a faterod meg mit sem sejt az egészből. Bekellet volna mutatnod már rég a családnak, hogy megismerjék, beszélgessenek egymással, milyen csávó, mik a szándékai, mennyire megbízható, stb. stb..
2016. dec. 17. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
77%
Én 22 éves vagyok, korombeli párom van, a karácsonyt mégis a családommal töltöm. Mi pedig majd utána karácsonyozunk, a két ünnep között.
2016. dec. 17. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Karácsonyozz a barátoddal 23.-án, vagy 27.-én.

24-26-ig pedig maradj otthon a szüleiddel, látogassátok a rokonokat meg ami nálatok szokásos program.

Majd ha összeházasodtatok, vagy legalábbis együtt éltek, együtt töltitek a karácsonyt is.

2016. dec. 17. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
98%
Sehogy. Majd ha felnőtt leszel akkor ráérsz felnőttet játszani.
2016. dec. 17. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
95%
Korai még felnőtteset játszani.
2016. dec. 17. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
98%
Két, összefüggő mondatot nem tudsz leírni, de már tizenhat évesen egy felnőtt férfi töcsköl, és olyan felnőtt akarsz lenni, aki a párjával tölti a karácsonyt... hogyne, kicsilány. Inkább menj vissza leckét írni. Biztos, sokat adtak a szünetre.
2016. dec. 17. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
97%

Nem tudok nem beléd kötni, mert nagyon az jön le a kérdésed alapján, hogy eszméletlen meggondolatlan vagy.

Nem attól lesz jó egy kapcsolat, hogy nem veszekedtek. Ilyen mentalitással ez már (szerintem) rég rossz. Szerintem igenis kell néha egy-egy kicsi civakodás, mert úgy tudod a másiknak minden oldalát megismerni. Mert hidd el, nem csak ez az egy van neki.


Ha azt szeretnéd, hogy édesanyád megengedje, akkor ne félj felvállalni őt: mutasd be neki. Megismeri, és hidd el nekem, egy anya megérzi, hogy rendes fazon -e vagy sem.

A jó ötlet az ott merüljön ki, hogy valami helytálló hazugság?

Mert mintha erre várnál...


Tudod, igazából nem hibáztathatod őket, a szüleidet, hogy nem fogadják el és nem nézik jó szemmel.

Mert nem 2-3-4 évvel idősebb, hanem 10. Ha 26 lennél ő meg 36, na, az már megint más. De így, 16 évesen...Azt hiszem, te sem örülnél, ha az egyik percben kamasz gyereked bejelentené, hogy 7 hónap után a tizenhat évével a 10 évvel idősebb barátjánál szeretne lenni egy jelentős ünnepnapon, úgy, hogy a srácot nem is ismerik.

2016. dec. 17. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
98%
26 éves a pasid, de még rendesen írni sem tudsz, gratulálok.
2016. dec. 18. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!