Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A párom fiókjába fecskendőt,...

A párom fiókjába fecskendőt, tűket találtam. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

3 éve vagyunk együtt és mostanában megváltozott. Másokkal barátkozik, nagyképű lett. Néha pedig csak ül és nem szól semmit. Többször kérdeztem, hogy mi van vele, de mindg azt mondta, hogy semmi baja csak bebeszélem, hogy megváltozott.

Amikor megtaláltam a fókjában a dolgokat nagyon megijedtem. Nem tudom mit csináljak, nem akarom magára hagyni, mert szeretem. Hogy tudok segíteni neki?

19/L


2010. máj. 3. 15:29
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
100%

előbb talán tudd meg mire kellett neki...

párom is kapott egy fél szivinkfartust mikor fecskendőt,meg tűt talált a fiokomban,ráadásul használtat...kellett egy darabig bizonygatnom,hogy de tényleg csak a szervizes javasolta igy a tisztitást a gépemhez mielőtt becipelném a szervizbe:D

2010. máj. 3. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
46%

Hát ez kemény...

ha b@sztatod annál inkább belehajtod a drogozásba,(segíteni nem fogsz tudni )szerintem vegyél tiplit amíg nem késő még fiatal vagy.

2010. máj. 3. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 A kérdező kommentje:

Ha nem változott volna meg, azt mondanám, hogy lehet nem drogozásra használja, de így.

Azt meg írtam, hogy nem akarom ott hagyni.

2010. máj. 3. 15:37
 4/37 anonim ***** válasza:
89%
Kérdezz rá hogy miért van neki tű és fecskendő a fiókban (higgadtan). Lehet hogy alaptalan a gyanakvás. Ha viszont baj van segíts neki, ameddig még lehet!
2010. máj. 3. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
48%

Valahogy buktasd le!!

Úgysem fogja elmondani hogy ja igen lövöm magam!Szóval az kizárt!De egy másik ha drogozna biztos nem hagyná ott hogy megtudd

2010. máj. 3. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
42%
Nem lehet, hogy orvosnak készül, csak nem mondta el?
2010. máj. 3. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 A kérdező kommentje:

Gondolom azért ott hagyta, mert a fiókjába senki se szokott belenyúlni. Ez volt az első alkalom, hogy én nyitva láttam a fiókot...

Azt meg tudnám, ha orvosnak készülne.

2010. máj. 3. 15:47
 8/37 anonim ***** válasza:
100%

Fogsz még itt sok "okos"tanácsot olvasni: beszélj vele - segíts neki - vidd elvonóra blabla - blabla,szeretném ha nem lenne igazam,de egy komoly leejtőn van a srác és sajnos igen ritka esetekben lehet kihúzni azokat akik már szúrják magukat.írtad,hogy szereted,tegyél egy próbát vagy kettőt de ne hagyd,hogy a te életed is rámenjen.

sok sikert

2010. máj. 3. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
100%

ja a második és az uccsó vagyok


34/F

2010. máj. 3. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
47%
esetleg cukorbeteg lett?
2010. máj. 3. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!