Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A párom fiókjába fecskendőt,...

A párom fiókjába fecskendőt, tűket találtam. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

3 éve vagyunk együtt és mostanában megváltozott. Másokkal barátkozik, nagyképű lett. Néha pedig csak ül és nem szól semmit. Többször kérdeztem, hogy mi van vele, de mindg azt mondta, hogy semmi baja csak bebeszélem, hogy megváltozott.

Amikor megtaláltam a fókjában a dolgokat nagyon megijedtem. Nem tudom mit csináljak, nem akarom magára hagyni, mert szeretem. Hogy tudok segíteni neki?

19/L


2010. máj. 3. 15:29
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
100%
Nincs valami közös barátotok akivel tudnál beszélni?Hátha ő többet tud.Csak fecskendő volt a fiókban vagy más gyanusabb dolog is?
2010. máj. 3. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 A kérdező kommentje:
A kézfején nem látszik semmi nyom.
2010. máj. 3. 16:09
 23/37 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha nem hagyja, hogy leszedd, akkor annak biztos oka van. Szerintem mondd meg neki, hogy tudsz a "dolgáról", ne tagadja le, beszéljétek át. Utána nem tudom mit lehetne tenni, nagyon nehéz helyzet. :S De legalább tudja, hogy mellette állsz.
2010. máj. 3. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
77%
szerintem meg egy rohadt nagy kamukérdéssel állunk szemben...
2010. máj. 3. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 A kérdező kommentje:
Vannak közös barátaink, de nem tudom kinek mondhatom el.
2010. máj. 3. 16:10
 26/37 A kérdező kommentje:
A fecskendő, meg a tű nem elég gyanús?
2010. máj. 3. 16:12
 27/37 anonim válasza:
54%
Nagyon nehéz az ilyenekkel beszélni. Hagyd már ott a francba!!! Egyértelmű hogy lövi magát, azért van befáslizva a könyöke még éjszaka is, eért nem engedi hogy leszedd. Azért nem kézfejbe adja mert kevesen tudják hogy lehet oda is. Mit csinálsz majd ha próbálod vele ezt megbeszélni és nekedtámad??? Mert aki már lövi magát ne tudd meg milyen hangulatváltozásai vannak, simán neked megy!!!! Am írtam már neked. 22/L
2010. máj. 3. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
73%
16:10 nekem is gyanús
2010. máj. 3. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
86%
Nem feltétlenül,de azokat amiket írsz eléggé erre utalnak.Olyankor beszélj vele amikor nem vagytok egyedül a lakásban.
2010. máj. 3. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
100%
Én kokainoztam, és lebuktam a párom előtt. A hangulat változással, és a szétszórtsággal. Először én is agresszíven reagáltam, de leültünk és megbeszéltük. Segített a leszokásban, amiért hálás vagyok neki. Sokan azt írták hagyd ott de egy esélyt még kaphat.
2010. máj. 3. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!