Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan találhatnék anyukámnak...

Hogyan találhatnék anyukámnak párt?

Figyelt kérdés

Anyu 2x elvált, mi a tesómmal már felnőttünk, és kirepülnénk a családi fészekből, viszont szinte érzelmileg zsarol minket, hogy ő egyedül lesz, őt nem is szeretjük, stb. Persze ez mind csak hülyeség.


Eléggé rossz így. Tudom, hogy ez gonosz viselkedés a részéről, mégis megértem őt lelkileg, nem is akarjuk őt egyedül hagyni, de már élnénk az életünket külön házban.

Nővérem 30 éves, én 20. Van párunk, tesómnak családja.


Egyedül őt soha nem hagyhatjuk éjszakára, mert ő fél, nem szeret egyedül lenni, olyankor nem tud aludni, pedig már nem gyerek és nem is beteg.


Jó lenne neki egy társ, akivel ő is kimozdulhatna vagy összeköltözhetne, így könnyebben engedne el minket is.


Szeretnék neki segíteni. De nem tudom, hogyan tegyem. Ő nem ismerkedik, facebookozik csak, de azt sem a pasik miatt csinálja. Adjak fel hirdetést a háta mögött? De az olyan gáz, és nem is biztos, hogy jól sülne el.

Egyáltalán érdemes társkeresőn próbálkozni? Nem egy részeges link alakot képzelek el mellé.


Nagyon örülnék, ha adnátok valamilyen tanácsot, vagy megosztanátok a tapasztalataitokat, ha ti is voltatok már ilyen cipőben.


Köszönöm



2017. jan. 3. 09:58
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
23%
Nem a te dolgod, de orvoshoz már régen elvihettétek volna, ha törődtök vele.
2017. jan. 3. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
11%
Túlzás valakit azért pszichológushoz vinni, mert fél a sötétben. Én is féltem sokáig és jó okkal. Nem feltétlenül bolond, akit annak akarnak beállítani, mert túl racionális aggyal nem tudják elfogadni a másik igazát. Ennyi erővel menjen orvoshoz, aki fél a pókoktól. Vagy ezen az oldalon sok anyós, gyerek fóbiás nő.
2017. jan. 3. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Én megértem őt teljesen, viszont azt is tudom, hogy biztos nem menne el pszichológushoz. Ő nem ismeri fel ezeket a problémákat, sőt lehet, hogy rajtam kívül nem is tudja más megfogalmazni ezt.
2017. jan. 3. 13:41
 14/15 anonim ***** válasza:
95%

Hát ha egy felnőtt nőt, aki már két gyereket felnevelt, nem lehet otthon hagyni egyedül, az azért már komoly orvosi eset.

Semmiképp se vegyetek neki kutyát. Van ilyen ismerősöm, aki hasonló problémákkal küzdött. A kutyát sem tudta megfelelően ellátni. Szegényke csak szenvedett mellette. Alig vártam, hogy végre elvigye valaki tőle.

2017. jan. 3. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
A leírásból semmiképpen sem egy egészséges ember. Valószínű hogy társfüggő. Képtelen érzelmileg függetlenedni. Minden férfi rémálma egy ilyen nő. Fel kéne nőnie. A pszichológus jó ötlet.
2017. márc. 13. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!