Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy talalhatnek edesanyamnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy talalhatnek edesanyamnak part?

Figyelt kérdés

Regen elvaltak a szuleim, anyukam 50 eves mult es csak en vagyok neki. Kezd egy kicsit levakarhatatlan lenni es szeretnem ha talalna valakit hogy neki is legyen elete es ne csak velem torodjon. Tarskereson probalkozott de mindig volt valami ami nem tetszett neki. Nagyon okos es eleg felvagott nyelvu noszemely :D

Nagyon szeretnek segoteni neki, mert egyedul van otthon, masik varosban is tanulok ugyhogy egesz hetkozben nimcs vele senki :(


2016. máj. 4. 21:04
1 2
 1/11 CptTomato ***** válasza:
Vidd el táncestekre... ha jól emlékszem külön az ő korosztályának is van ilyesmi.
2016. máj. 4. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
Elment a jozan eszed? F/L vagy? Korod? Mitöl érzed magad felhatalmazva, hogy neki akarsz keriteni valakit? Vagy csak szabadulni akarsz töle????
2016. máj. 4. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
2.: anyukam egyedul van otthon teljesen es maganyos. Nem hiszem hogy attol elment volna a jozan eszem mert szeretnem ha evek ota eloszor lenne tarsa es nem annyibol allna az elete higywa felnott gyereket pesztralja
2016. máj. 4. 21:12
 4/11 aperitif ***** válasza:
Nehéz lesz, tapasztalatból tudom. Vagy jóval fiatalabb férfiak keresnek meg, vagy nős férfiak, akik szeretnének eltölteni egy-két órát nálam, vagy a "bácsik", akik szeretnének maguk mellé egy asszonyt, aki ellátja a háztartást, meg őket, ha betegek. Szerintem, ahogy nekem sem, édesanyádnak sem lenne egyik sem opció.
2016. máj. 4. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

4-es

És akkor pontosan mit is vár egy 5-es nő?

Vigyék a Vörös-tengerre napozni?

2016. máj. 4. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Már régen rossz, ha neked kell keresned neki. Csak kínt és szenvedést fogsz neki okozni egy hozzá nem illő agglegénnyel. Ezt akarod?
2016. máj. 4. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
55%
Ha akarja, néha elmehetek karbantartás végett. Én ennyit tudok segíteni. 43F.
2016. máj. 5. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 aperitif ***** válasza:

#5, amíg van két lábam, addig nem várom el senkitől, hogy vigyen. Mondjuk olyat várok el, hogy menjünk el közösen, vagy a Vörös tengerhez, vagy a kiserdőbe szalonnát sütni. Vagy jöjjön fel hozzám vasárnap délben ebédre, ha kacsát sütök (mert egyedül nem tudok megenni egy egyet), vagy menjünk el moziba, és utána beszélgessünk a filmről.

Egyszerűsítve: azt várom el így ötven fölött, hogy legyen egy olyan partnerem, akivel megoszthatom az élményeimet. Ha azt gondolod, hogy ilyesmikre az embernek ebben a korban már nincs szüksége, akkor most szólok, hogy de.

2016. máj. 5. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ő merrefelé lakik? Azért az is egy kérdés.

Meg, ha mindenkiben talált valami rosszat, az annak a jele, hogy nem is akar senkit, nem?

2016. máj. 5. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Hasonló helyzetben vagyok én is az anyukámmal. Neked mit sikerült elérni azóta? 19/L
2017. jan. 3. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!