Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi lehet velem a baj? Hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet velem a baj? Hogyan találhatnék végre párt?

Figyelt kérdés

Mostanság elkezdett foglalkoztatni az, hogy kapcsolatban legyek ( 1 éve mentünk szét az akkori párommal és kellett egy kis idő hogy feldolgozzam) . Azonban most valamiért nem nagyon megy a dolog. Lányok állítása szerint jól nézek ki, nem vagyok azért egy adonisz, de ronda sem vagyok. Magas vagyok, és átlagos testalkatú. Közvetlen, próbálok nyitni az emberek felé, szeretek beszélgetni, ismerkedni. Azonban mostanában ha valahogy lenne egy lány valahogy inamba száll a bátorság és valamiért nem merek odamenni. Van humorérzékem és többségében meg is tudom nevettetni a körülöttem levőket. De valahogy mégsem akar sikerülni a dolog.Határozott vagyok amiben kell, van saját véleményem és meg is mondom. Már nem tudom mitévő legyek.

21/F


2016. jan. 6. 22:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Jöjj rá miért tojsz be a csajoktól. Ha meg van az ok könnyebb kitalálni hogy segíts magadon. Próbálj több időt tölteni nők/lányok között úgy könnyebben feloldódsz majd éles helyzetben.
2016. jan. 6. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azokkal a lányokkal akiket ismerek, tökéletesen el tudok beszélgetni akármiről, órákat napokat. Viszont ismeretlenekkel már kevésbé, és az elején ez az ismerkedős/feszengős dolog a legrosszabb. Ez, hogy odamenjek hozzájuk meg szerintem abból adódik, hogy "mi van ha van barátja?" "mi van ha nem jövök be neki?" szóval ilyen alap primitív kérdések, és tudom hogy csak úgy tudhatom meg ha igenis odamegyek és rákérdezek, azonban valamiért nem. Az meg a másik dolog hogy pl nem tudom egy lány mit gondolna arról a srácról ha pl az utcán egy tök idegen odamegy hozzá.
2016. jan. 6. 22:34
 3/5 anonim ***** válasza:

Én elküldeném valószínűleg.

Szerintem olyan helyen kell próbálkozni ahol össze vagytok zárva. Strand pl. de én azt is marha jó módszerek tartom hogy a haveri kör összejön egy kirándulásra bowlingra biliárdra stb és mindenki hoz mondjuk még egy embert. És így előbb utóbb lesznek olyan csajok a közeledben akikkel a párkeresős stressz nélkül beszélgethetsz. Nem mondom hogy ezek a tuti módszerek de ha így jön oda hozzám pasi kevésbé vagyok elutasító és gyanakvó mintha az utcán vagy tömegközlekedésen szólít meg. De mondjuk egy hosszú busz/vonat út is lehetőséget kínál csak ez ilyen nagyon szerencse kérdése hogy pont úgy jöjjön ki a lépés.

2016. jan. 7. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Kitartas,en is ilyen helyzetben vagyok.Menni fog ez csak sok kitartas kell,tudni kell a visszautasitast is nem nagyon szivre venni.

Jarj minel tobb helyre szorakozohelyek,klubbok,ismerkedhetsz neten is.Csak tarts ki van hogy varni kell egy ideig....nekem pl mindig akkor jon ossze ha nem igazan keresgelek

2016. jan. 7. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Helló, a leírt tulajdonságaid alapján tök normális vagy, értelmes meg minden, pont az ilyenekre várok, hogy leszólítsanak, "csak úgy" :D (persze a másik eshetőség, hogy nincs önismereted, de most a jobbikkal számolok.) Én nem hinném, hogy ha humorosnak, szimpinek találnám az illetőt, akkor egyből elküldeném. Ezek szerint vannak lány ismerőseid, izzítsd be őket, hogy ismertessenek össze egy-két jófej barátnőjükkel valami közös nyaralás vagy ilyesmi alkalmával (ahogy azt felettem is írták). Ilyenre én is vevő lennék :) 20L
2016. jan. 8. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!