Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinaljak már mindent...

Hsbhdd hehhdhd kérdése:

Mit csinaljak már mindent megpróbaltam!?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok. Aug 3. án töltöttem.A barommal Aug. 4. En jottok ossze o most 21 eves lesz marcius 13 an Es anyam 38 Es a padba 21 mar 3 eve hogy egyutt vannak de a neveloapam nagyon korlatoz engem Es befolyasolja anyumat volt olyan hogy rammaszot de elutasitottam majd elmondtam edesanyamnak nem jol fogadta de megbeszeltek s minden happy de se elotte se most nem engednek sehova pedig itthon mosok fozok takaritok icsemre vigyazok vasarolok meg minden de semmit nem engednek Azon vagyok hogy nevelofaterom feltekeny Es azért vagy nem tudom teny mar nem vagyok szuz exemmel 2 ev jaras utan elvesztettem s a mostani parromal meg semmi sem volt valahogy adjatok mar egy megoldast hogy mit Tudok tenni hogy elengedjenek? ne feltelek meg iylenek? elorre is koszonom!

2017. jan. 6. 19:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
98%
Komolyan! Én ebből a romhalmazból semmit nem értettem meg. 16 évesen nem tanítják a fogalmazást és a helyesírást?
2017. jan. 6. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
95%
Vajon a nickneve direkt ilyen érthetetlen, vagy azt is csak elírta szegény? :)
2017. jan. 6. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Én értem. A nevelőapja rámaszott, de azota már minden happy. Viszont már nem szűz, és néha szokott mosni, főzni na meg az öccsére vigyázni. De nagyon durva a sztori,mert azon van a lány, hogy a nevelőapja féltékeny. Ja, és az anyukája 38éves, a te apád meg 21 és már egyutt is vannak 3éve.

Az a kerdes, hogy mit tegyen, hogy elengedjék a szülei pl. a barátjához.

2017. jan. 6. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
98%
Tedd már meg a kedvemért kérdező, hogy mind az általános iskolai, mind a jelenlegi magyartanárodnak átadod legforróbb kézcsókomat és üdvözletemet, jó?
2017. jan. 6. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Tudod,leányom,az okostelefonhoz okos gazda is kellene...
2017. jan. 6. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Augusztusban lett 16. Akkor jött össze a pasijával, aki 21. Az anyja 38, a pad gondolom a "nevelőapja", aki szintén 21, és megdugta volna a kisasszonyt, aki ezt elmesélte otthon, de az anyját nem zavarta különösebben. Szokott főzni, mosni, de amióta majdnem dugott a nevelőapjával, azóta nem engedik el dugni a saját pasijával. Amúgy meg nem szűz már egy ideje. Nagyjából ennyit tudtam kihámozni a leírásból...
2017. jan. 6. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
100%
Hát 5-ös rég nevettem már ennyit köszi feldobtad az estémet ;)
2017. jan. 6. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
91%

Kérdező, ha valóban sok mindent megpróbáltál, mégis ilyenek veled, akkor visszaélnek a jó szándékoddal, tehát NE hibáztasd magad ez esetben, mert akkor nem arról van szó, hogy "nem volnál nekik elég jó". Sőt, a leírásod szerint a nevelőapád gyermekmolesztáló, ami súlyos hiba az ő részéről!


Javaslom beszélj a NANE egyesülettel, ami egy nővédő egyesület. Meghallgatnak és jogi tanácsot is adnak neked, és jogi védelmet, ha szükséges. Meg jó tanácsokat olyan esetekre pl, ha a nevelőapád megint mád akarna mászni.


(És bár megértem, hogy feszült vagy, de légyszíves adj egy újabb buta-sítást, az okos-telefonodnak, mert elég kuszán fogalmazol egyelőre.)

2017. jan. 6. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Most teljesen komolyan mondom, nem vicc, de tényleg.

Tanulj!

16 évesen ez borzalmas, bár biztos, most nagyon zaklatott vagy meg ilyenek, nem tudsz írni miatta stb stb.

2017. jan. 6. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Lorem Ipsum: generált halandzsa szöveg, ezzel a weboldalak szövegbeállításait tudja a fejlesztő tesztelni. Már magyarul is van:


[link]


Szomorú, hogy az, amit idehánytál, és a weblap által generált szöveg nem sokban különbözik egymástól.


Ennek fényében sajnos nehéz tanácsot adni, de majd legközelebb talán jobban megy a kiírás. Mondjuk nem sietsz, nem mobilról írsz, vagy nem lesz a többi szokásos dolog, amit kifogásként szoktatok használni a nemtörődömségre és a figyelmetlenségre.

2017. jan. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!