Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinaljak már mindent...

Hsbhdd hehhdhd kérdése:

Mit csinaljak már mindent megpróbaltam!?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok. Aug 3. án töltöttem.A barommal Aug. 4. En jottok ossze o most 21 eves lesz marcius 13 an Es anyam 38 Es a padba 21 mar 3 eve hogy egyutt vannak de a neveloapam nagyon korlatoz engem Es befolyasolja anyumat volt olyan hogy rammaszot de elutasitottam majd elmondtam edesanyamnak nem jol fogadta de megbeszeltek s minden happy de se elotte se most nem engednek sehova pedig itthon mosok fozok takaritok icsemre vigyazok vasarolok meg minden de semmit nem engednek Azon vagyok hogy nevelofaterom feltekeny Es azért vagy nem tudom teny mar nem vagyok szuz exemmel 2 ev jaras utan elvesztettem s a mostani parromal meg semmi sem volt valahogy adjatok mar egy megoldast hogy mit Tudok tenni hogy elengedjenek? ne feltelek meg iylenek? elorre is koszonom!

2017. jan. 6. 19:29
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
16 vagy, csak szólok, két év múlva érettségi... Gyúrjál rá a magyarra!
2017. jan. 6. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Te Úristen... hogy lehet ilyet írni? Tíz perc kellett, mire nagyjából rájöttem, hogy mit akartál mondani.

Komolyan, én vagyok az egyetlen mai tizennyolc éven aluli, aki ismeri a magyar nyelvtant?

2017. jan. 6. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Megoldás: bejársz rendesen az óráidra, odafigyelsz, tanulsz, elsajátítod az anyanyelvedet vállalható színvonalon (és félreértés ne essék, csak mert néhányan kihámozták a mondattöredékeidből, hogy mit akarsz vartyogni, attól az még vállalhatatlan). Mindjárt nem lesz időd mindenféle marhaságra.
2017. jan. 7. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!