Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan győzzem meg anyámat,...

Hogyan győzzem meg anyámat, hogy költözzünk ki külföldre?

Figyelt kérdés
Ötből hárman mennénk, egy vacillál, anya meg nem akar... hogyan győzzem meg?
2017. jan. 8. 18:47
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
66%
9. Te is csak a magadét mondod. Nem azt mondtam, hogy a szülők meg sem kérdezik a gyerekeket róla. De csak mert kifingja a gyerek, hogy ő külföldre akar költözni, attól még nem fogja magát az egész család és megy külföldre mert a gyerek azt mondta.
2017. jan. 8. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
97%
Kérdező, amúgy megkérdezte már bárki - pl. te - az édesanyádat, miért nem akar kimenni, vagy az már nem érdekel senkit?
2017. jan. 8. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
69%
Nem is azt mondtam, hogy a gyerek dönt... :)
2017. jan. 8. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
73%
11! Nem tudom milyen szinten állsz a szövegértéssel, de a kérdező nem azt írta, hogy kifingotta hogy ő külföldre akar menni. A fél család menne, köztük az apa is. Javaslom tanulj meg olvasni, aztán nyomasd a gyakoris gyerekgyűlölő semmiközödhozzábüdöskölyök szöveget.
2017. jan. 8. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
72%

Miért kell mindenkinek menni?

Nagyon sok ismerősöm van külföldön. Nem mindenhol ment az egész család. Aki nem akar menni, jól érzi magát itthon,elégedett a fizujával,nem akar váltani stb azt miért kéne rákényszeríteni?

De aki meg nem elégedett, arra meg nem szabad szintén rákényszeríteni,hogy már pedig de, maradj itthon.

Nem vagytok összeragadva,aki menni akar menjen. Meg lehet értelmesen beszélni.

Egyébként én is annak a híve vagyok,hogy jobb ha megy az egész család. De ha valaki nem akar,akkor ne erőltessétek. Ha már élt anyukád külföldön és nem akar visszamenni,akkor biztosan oka van rá.

2017. jan. 8. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
#15 én úgy gondolom, hogy jobb valakinek ha beáldoz egy országot és egy életstílust, minthogy szétszakadjon a család (ami nem különbözik sokban a válástól, legfeljebb többet beszélnek skype-on)
2017. jan. 8. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!