Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hova költözzünk el a családdal...

Hova költözzünk el a családdal? Külföldre gondoltunk.

Figyelt kérdés

Sziasztok


a kérdés adott:)

20 éves egyetemista és 45-45 éves szülők.Országot szeretnénk váltani.A szüleim mérnökök és is annak tanulok,valami nagyobb várost szeretnénk megcélozni,hogy befejezhessem az egyetemet valahol.

Bármilyen nyelvtanulásra nyitottak vagyunk,mindenki beszél nálunk angolul.

Ti hova mennétek,és miért?


2011. nov. 26. 22:35
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
szerintem leginkább oda ahol a szüleid munkát találnak. én szívem szerint new yorkba mennék, de ez abszolút tőletek függ.
2011. nov. 26. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Mi minden ötletre nyitottak vagyunk!

Sok országra gondoltunk,de hátha kihagyunk valamit.

2011. nov. 26. 22:40
 3/16 A kérdező kommentje:
Miért pont new york?
2011. nov. 26. 22:43
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem írod, milyen mérnökök, de Németországban vagy Ausztriában nem rosszak az esélyek. Esetleg északon (Skandinávia) is próbálkozhattok. Jó mérnökként biztos nem lesznek tartósan munka nélkül, akárhová mentek - ha megvan a nyelvtudás.
2011. nov. 26. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Igazából rajtatok múlik a dolog :)

2 tényt viszont mindenképpen vegyetek figyelembe választásnál, a munkalehetőségeket és a helyi kultúrát.

Egy nagyon más kultúrájú országba nehéz beilleszkedni, pláne rögtön az egyetemen.

2011. nov. 26. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
45%
Észak Korea ,rítkán hagyják ott akik bemennek.
2011. nov. 26. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Ausztria.

Közel is van, ha beleutáltok akármikor hazajöhettek, a családot akár minden héten meg tudjátok látogatni, csodálatos ország:)

2011. nov. 26. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Mérnöki végzettséggel és jó angol nyelvtudással, úgy, h az egész család megy én Ausztráliát próbálnám meg.

Nagy-Britanniába mostanába sztem nem éri meg költözni. Én itt lakom 3 éve és sztem kezd kétségbeejtő lenni a helyzet. Ha nem egyedül vágtam volna az útnak, akkor tuti, h nem állok meg Ausztráliáig.

A másik talán még Kanada lenne. Amerikát én csak nyaralás céljából látogatnám.

2011. nov. 26. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Villamos és gépészmérnökök.Én építőmérnökként tanulok
2011. nov. 26. 22:48
 10/16 anonim ***** válasza:

egyébként kanadát én is támogatom, csak jót hallani róla manapság. ismerősömék is kint vannak, hadd ne mondjam el milyen életszínvonalon élnek. nagybátyám viszont angliában van, a lehetőségei csökkennek, bár szeret kint élni de a keresete nem olyan fantasztikus.

egyébként én a new yorkos vagyok, és csakis azért mennék new yorkba, mert kiskorom óta kedvenc város, fene se tudja miért. biztos mert szeretem a pörgést, nem tudom. :)

2011. nov. 26. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!