Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátommal már lassan egy...

A barátommal már lassan egy éve együtt vagyunk. Mit vehetnék neki az évfordulóra?

Figyelt kérdés
2010. máj. 4. 21:04
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Én az egy éves évfordulónkra a FUJI-ban csináltattam olyat, hogy:

bevittem egy közös képünket, ezt "rányomtatták" egy fehér bögrére, a hátuljára meg ráirattam, hogy "EGY ÉVESEK LETTÜNK!".

Örült neki :)

2010. máj. 4. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
egy gitárt :)
2010. máj. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Gruppen: 3as, 4es, 5ös...
2010. máj. 6. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
közös képet keretbe rakd bele,akár nagyot is.Nem is drága,ötletes is.Vagy hivass elő közös ,emlékes képeket.
2010. máj. 7. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
60%

Elvinném egy stand up comedy-re, aztán pezsgőzés kettesben.

[link]

2010. máj. 7. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
60%
Én vettem egy pár kristály pezsgős poharat,és belegravíroztattam a nevünket és hogy egy éve együtt,egy nagyon szép bordó plüss díszdobozba csomagoltattam.Vettem mellé egy jófajta pezsgőt,és így fel is avattuk a szép és egyedi poharakat.Kispesten az Ady Endre úton az SZTK-val szemben van egy kristálycuccokkal foglalkozó üzlet.Sok boldogságot és jó ünneplést nektek!:)
2010. máj. 7. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
jaja közös kép keretbe szép lenne:]nameg 3csok egy hosszu ölelés:D
2010. aug. 4. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!