Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kiderült, hogy a férjem...

Kiderült, hogy a férjem folyamatosan megcsal a titkárnőjével már kb.6 hónapja. én a 6. hónapban vagyok a második babánkkal. Mit kéne tennem? Semmi lelkiismeretfurdalása nincs, számára ez természetes.

Figyelt kérdés

tanácstalan vagyok mit kéne csinálnom? helyre lehet hozni még egy ilyen kapcsolatot? vagy ez mindig így lesz?

a házasságunk elején is kiderült egy megcsalás, akkor megígérte, hogy szeret, csak 'véletlen' volt. soha többet..


2010. máj. 4. 23:12
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
91%
Én a helyedben pakolnék. Tudta, hogy állapotos vagy és ezek után még csal, rendes ember lehet. Én már holnap mondanám neki, hogy válok.
2010. máj. 4. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
96%
Az egyszeri alkalmat megbánta, de a hat hónaposat természetesenk találja? Eléggé meredek... dehát Te bocsájtottál meg neki elsőre is. Talán megy másodjára is.
2010. máj. 4. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
90%
Gané ember a férjed. Válj el tőle. Még a gatyáját is leszedik róla. Azt mehet a nőihez, két gyerektartással, asszonytartással albérletbe...
2010. máj. 4. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
78%
Aki egyszer megteszi az megteszi még egyszer és még egyszer, ezt sose felejtsd el! Nehogy megbocsáss neki, a helyedben én is pakolnék még ma és azonnal válnék! Aki szereti a párját az sose csalja meg, főleg ha még gyerekek is vannak, más férfiak a helyében boldogan várnák az újabb gyermeket.
2010. máj. 4. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
81%

Az elsonel kellett volna mar valni! Nem is ertem miben hittel! mindegy nem akrlak bantani.

Eleg szomoru ez.

Valj el, ebbol jo nem sulhet ki.

Mar bocsi de ez egy sz@rhazi!!!!

Termeszetes? Hat remeljuk a havi 120 ezer gyerektartas is az lesz neki!

Keress egy jo ugyvedet.

Tudsz segitsegert kihez fordulni? Csalad?

2010. máj. 4. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:

úgy gondoltam fontos, hogy a gyereknek apja is legyen, legyen egy látszólag normális családja. hátha rendbe lehet még ezt így is hozni..

ha otthagynám a férjemet, terhesen gyerekkel, nem sok jövőt látnék sem magamnak, sem a gyerekeknek..:(

2010. máj. 4. 23:28
 7/30 A kérdező kommentje:

nincs semmi segítségem. nincs más családom.:(

sakk-matt helyzetben érzem magam!

2010. máj. 4. 23:29
 8/30 anonim ***** válasza:
87%

Igen az apa az nem art.

Csak az apasag nem abbol all, hogy berakom aztan majdcsak lesz valami.

Ez a pali max genetikai apa.

Vagyoni szerzodes volt a hazassag elott?

2010. máj. 4. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
87%
De buták vagytok. A gyereket a látszólag nem érdekli. Ő tudja ha baj van és sokkal jobban szenved attól ha az egymást nem szerető szülei együtt maradnak és marják egymást...
2010. máj. 4. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem nyeld le még egyszer a békát. Ha először nem bocsájtasz meg neki, akkor most nem lenne ez a helyzet, márpedig eléggé lehetett tudni, hogy ez lesz.
2010. máj. 4. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!