Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kiderült, hogy a férjem...

Kiderült, hogy a férjem folyamatosan megcsal a titkárnőjével már kb.6 hónapja. én a 6. hónapban vagyok a második babánkkal. Mit kéne tennem? Semmi lelkiismeretfurdalása nincs, számára ez természetes.

Figyelt kérdés

tanácstalan vagyok mit kéne csinálnom? helyre lehet hozni még egy ilyen kapcsolatot? vagy ez mindig így lesz?

a házasságunk elején is kiderült egy megcsalás, akkor megígérte, hogy szeret, csak 'véletlen' volt. soha többet..


2010. máj. 4. 23:12
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
95%

Hasonló cipőben vagyok, mint te, csak én már túl vagyok a nehezén. Én sem léptem volna ki, mert gyáva voltam. Pedig tudtam, hogy nem fog megváltozni, de egyszerűen úgy éreztem, én képtelen vagyok két gyerekel -az egyik éppencsak megszületett- talpon maradni. Se családom, a szüleim meghaltak, a tesómmal a kapcsolatom pont a férjemmel labilissá vált. Viszont a barátaim mind mellém álltak. Végül a férjem lépett ki a házasságból, és én ettől nagyon megkönnyebbültem, mert nem nekem kellett döntést hoznom, hanem belekerültem egy helyzetbe, amit meg kell oldanom. Úgy érzem a soraidból, hogy neked fontos az anyagi jólét és biztonság (amit vélhetően a férjed teremtett meg) de így néhány hónap elteltével sem csinálnám vissza az egészet. Nemsoká megyek vissza dolgozni, akkor már jobb anyagi helyzetbe leszek, addig meg nem élünk nagylábon. De a nyugalmamat semmi pénzért nem adnám már. És a gyerekek így nem egy "látszólag nyugodt" családban élnek, hanem egy valóban nyugodt családban. Én is ott követtem el a hibát, hogy benyeltem az első szeretősdit, ma már tudom, hogy csak a saját életemet bonyolítottam ezzel.

Ne ringasd magad abban, hogy a gyerekeid majd megköszönik felnőtt korukban, hogy tök jó, hogy voltatok sielni, meg tengerparton nyaralni minden évben, és szép nagy házban éltetek, mert te eltűrtél mindent -megcsalás, nőzés- ezért.

2010. máj. 5. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 A kérdező kommentje:

10.35

nagyon köszönöm a válaszodat.

'megnyugató' volt a soraidat olvasni.

talán én is csak szeretném,ha megváltozna, persze belül tudom én is, hogy ez nem valószínű hogy meg fog történni..


remélem nekem is majd hasonlóan jól fog alakulni a sorsom..

:)

köszönöm, ha kevesen is, de legalább van aki megérti ezt a helyzetet.

2010. máj. 5. 10:45
 23/30 anonim ***** válasza:
28%

Szia!

Hát nem könnyű a helyzeted,de nem reménytelen.Ne foglalkozz azzal,hogy neked csak a férjed van.Attól függetlenül legyél határozott és állj a sarkadra!Mond meg neki,hogy mehet a titkárnőjéhez,mert teneked ilyen pasi nem kell.2 gyerekkel is találsz majd rendes pasit,aki tisztel és megbecsül.Nem ismerem az anyagi körülményeidet,de nem számit az se,kinek a nevén van a ház,amibe laktok.Én is voltam hasonló helyzetbe,nekem is csak a párom van,de engem semmi nem akadályozott meg abban,hogy keményen beszóljak.Voltak heves veszekedések is,de ez sem érdekelt.Ha a ribancot jobban becsüli,akkor költözzön hozzá!És ne dőlj be annak,ha védekezésképpen azt mondja,hogy csak téged szeret és te kellessz neki,ez csak pasiduma,hogy a biztos társ mindig mellette legyen!

2010. máj. 5. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
45%
Mit kéne tenned?! Semmit, nyelj tovább,de több kérdést ne áldozz a témára. Ha ennyire korlátolt és ostoba vagy,akkor megérdemled,hogy azt kapd,amit.. Máris mentegetőzöl,hogy egyedül nem menne.Na,ha ez neked így kényelmes,akkor élj így. Mindent meg lehet oldani,igenis lehet együl új életet kezdeni,akkor is,ha eleinte nehéz.A gyerek úgyis érezni fogja,hogy valami nem stimmel..De ha te ennyire becsülöd magad,akkor vergődj csak tovább és tűrj szegény, szerencsétlen férjednek..
2010. máj. 5. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
91%
Én is pakolnék - az ő cuccait össze, lakás zárja lecserélve, aztán menjen a szeretőjéhez Isten hírével! Utálom, mikor azzal takaróznak a pasik, hogy azért csalják meg a terhes feleségüket, mert terhes nővel nem lehet szexelni! Ez nem igaz! Nem tudom, minek kell még történnie ahhoz, hogy az emberek kevésbbé legyenek önzők, és megtanuljanak felelősségteljesebben élni.
2010. máj. 5. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem most mindenképpen maradj nyugodt. Ott a pici a szíved alatt. Szar ügy hogy egy ilyen tevedék az apja, de ezt már nem csinálhatod vissza. Lépned kell de okosan, szépen lassan. Látszólag felejtsd el a "botlását" játszd tovább kifele a minta feleséget, de már most kezdj el alapozni (lecsipkedve magatoknak pénzmagokat) a jövőre. Menj, keres egy ügyvédet. (szerintem nem árt már most ,mert ha megszületik a pici nehezebben jársz el otthonról beszélgetésekre és tudd meg kaphatnál-e kérhetnél -e asszonytartást is? A férjed előtt mindent tarts titokban. Nem sürget semmi akkor lépj ki rúgd tökön, persze csak verbálisan ha már meg van az új életed alapja. Anyagi okoból semmiképpen ne maradj, mert mindig vissza fog élni a helyzetével.Sok sikert, sok erőt. Okosan! Az ilyen tisztességtelen embert csak a saját módszerével "tisztességtelenül" lehet legyőzni.
2010. okt. 30. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
Azóta közel félév eltelt. Mi a helyzet most?
2010. okt. 30. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
Nem értem miért emelte ki a kérdést ha nem válaszol,pedig szerintem sokan kíváncsiak lennénk rá,hogy alakult a sorsa...
2010. okt. 31. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:

Szintén érdekel,hogy mi történt!!!

Remélem jobb a helyzete.

2010. okt. 31. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
hagyd ott a p*csába
2010. okt. 31. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!