Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kiderült, hogy a férjem...

Kiderült, hogy a férjem folyamatosan megcsal a titkárnőjével már kb.6 hónapja. én a 6. hónapban vagyok a második babánkkal. Mit kéne tennem? Semmi lelkiismeretfurdalása nincs, számára ez természetes.

Figyelt kérdés

tanácstalan vagyok mit kéne csinálnom? helyre lehet hozni még egy ilyen kapcsolatot? vagy ez mindig így lesz?

a házasságunk elején is kiderült egy megcsalás, akkor megígérte, hogy szeret, csak 'véletlen' volt. soha többet..


2010. máj. 4. 23:12
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
97%

"úgy gondoltam fontos, hogy a gyereknek apja is legyen, legyen egy látszólag normális családja"

Hát ne haragudj, de ha ezt a mondatot úgy mondod, hogy itt vagy előttem, úgy pofogn vágtalak volna, hogy csak na . . . .

Igen, én is látszólag normális családban nőttem fel, senki sem tudja mi ment a négy fal között. 23 éves vagyok, és 4 éve van NORMÁLIS életem (és öcsémnek és anyukámnak), amióta ELVÁLTAK!!!!

Soha-soha-soha-soha ne takarózz azzal, hogy a gyereknek jó egy rossz házasságban felnőni, mert így van apja . . . Tönkreteszed lelkileg, akkor is, ha előtte nem veszekedtek . . . . Egy gyerek MINDENT megérez, a feszültséget is . . . Térj észhez!

2010. máj. 4. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim válasza:
94%
Felejtsd el a férjed, bármennyire nehéz is... Ne akard tönkretenni a saját és gyerekeid életét... Szerinted ha a gyerekeid nagyobbak lesznek, nem veszik észre majd rajtad, hogy boldogtalan vagy? Monjuk már egészen kicsi koruktól fogva képesek rá. Jobb, ha most fáj egyszer nagyon, minthogy egész hátralévő életedben megalázzanak és másodrendű kiszolgálónak tartsanak. Bármikor találhatsz párt ezek után is, és a gyerekek is elfogadhatják apukájuknak, ez ne legyen visszatartó erő. Ami neked rossz, nekik is, ami neked jó, az nekik is.
2010. máj. 4. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 A kérdező kommentje:

23.34 van szerződés.

az emberek akik ismernek meg nem mondanák, hogy baj van a kapcsolatunkkal, kívülről mintapárnak nézünk ki.

nem akarok anyagias sem lenni, de ha otthagyom még a gyerekeimet is lehet elveszítem, én nem tudnék nekik sokat megadni.

2010. máj. 4. 23:52
 14/30 anonim ***** válasza:
87%
Van erre angolul egy jó közmondás, nemrég hallottam. "Once a cheater, always a cheater." Csúnya fordításban (műfordításhoz már kicsit fáradt vagyok, így éjfél után): "aki egyszer csaló, mindig csaló". Nem a nyelvtudásommal akartam felvágni, de erről a helyzetről egyből ez a mondat jutott eszembe.
2010. máj. 5. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
89%

En sem ertem, hogy ez mitol valt most termeszetesse a ferjednek, ha az elso alkalmat annyira megbanta? Ugye nem azert vallaltatok a masodik gyereket, mert azt hittetek, hogy majd a gyerek megjavitja a problemakat? Sokan esnek ebbe a hibaba.


Elso utan adtal eselyt. Nem valtozott meg, sot most sokkal rosszabb, mar lelkiismeretfurdalasa sincs. Szerinted mi lesz a kovetkezo lepes? Hogy lelep massal esetleg, akinek nincs gyereke, igy nem kell kotottsegben elnie. Szep kis apa...hat en inkabb elvalnek a helyedben akkor is, ha neked sokat kell dolgoznod majd, hogy megeljetek, mert a ferjed kihasznal teged, nem szeret es gondolom, hogy egy eleten at nem akarsz igy elni. A gyerekek meg pontosan tudni fogjak, hogy mi a helyzet es boldogtalanok lesznek. Ez egy olyan ok, hogy csak a valas segit, ha mar minden mast probaltal. Azt ertsd meg, hogy egy rossz apa, rossz hazassag rosszabb meg annal is, ha valakinek nincs apja. A te gyerekeidnek igy is lenne apjuk, de nem kellene vele elniuk, igy valoszinuleg felszines, de jo kapcsolatot tudnanak vele tartani, te pedig uj eletet tudnal kezdeni olyannal, aki megbecsul es egy ilyet nem vesz termeszetesnek, mert a megcsalas nem az! Meg lehet neki mutatni a valaszokat, hatha eszhez ter toluk, bar nem hiszem, hogy ezek utan lenne gusztusom a ferjemhez...

2010. máj. 5. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
100%
Magyarul a férjed tudja, hogy kiszolgáltatott helyzetben vagy, és ezzel visszaél. Gondolom a szerződést úgy írta meg, hogy mindenben neki kedvezzen. Én a helyedben fognám a szerződést, elmennék egy jó ügyvédhez, megmutatnám neki, és megkérdezném, mit lehet kihozni belőle. Mert azt hiszem van olyan, hogy az apát kötelezik arra, hogy biztosítsa az anyának a lakhatást, amíg a gyerekek kiskorúak. Ebből a szempontból meg akkor jársz a legjobban, ha minél előbb elválsz, mert kis csecsemőt anyagi helyzettől függetlenül mindig az anyának ítélik (szoptatás, stb.). Ha akkor válsz el, amikor a gyerek mondjuk már 8 éves, akkor sokkal nagyobb esélyed van rá, hogy a jobb anyagi helyzetben lévő férjed kapja meg őt. Első gyereked mennyi idős? Mert a válás szempontjából az lenne a jó, ha még 3 alatti lenne, minél kisebb, annál kevésbé veszik az anyánál figyelembe az anyagiakat, hiszen egy kisbabának az anyától kapott ellátás a legfontosabb.
2010. máj. 5. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
90%

Nem tudnal nekik tul sokat adni?

Ez mit jelent? Mivel foglalkoztal ezelott?

Nem tudnatok ezek szerint megelni?

O hogy all? Mennyit keres? (nem kell szammal kifejezni, atlagos, jo, atlagon felul)

2010. máj. 5. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
92%

Egy szoptatós anyukát nem vesznek fel sehová...Meg olyat se, aki állandóan hiányzik a mhelyről, mert a gyerekek úgyis betegeskednek majd!!! Ha nincsenek nagyszülők vagy nincs pénz bébiszitterre havonta 22 napra napi 10-12 órára, akkor mi a fenét csináljon egy nyomorult nő??? Ezért nem akarok gyereket. Onnan kezdve, hogy szültél sakk-matt, mindenben kiszolgáltatott vagy a férjednek, anyagilag, érzelmileg azt csinál veled amit akar.

Ha van egy nagy erős család, akkor más a helyzet, de nekem pl. nincs. Szóval én nagy bajban lennék egy ilyen tetű mellett. Remélem ez a kis nő jobb helyzetben van. Hibázott ő is, amikor megbocsájtott az elején, de most szerintem nincs sok választása.

2010. máj. 5. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
100%

Most olvasom, hogy nincs más családja. Akkor annyi!

Itt nem a gyerekek lelki életéről van szó, hogy feszültség lesz otthon, meg bla-bla-bla...Enni kell.

Nem tudsz elválni szerintem, csak majd ha a gyerekek olyan nagyok lesznek, hogy eljárhass mellette dolgozni.

De azért gondolkozz, viszont itt ne várj túl sok jó tanácsot, mert nem ismerjük teljesen a helyzetet. Egy 18 éves persze azonnal dobná a pasit, de ő még nem tudja, milyen az amikor az embernek gyereke van és etetni kell és lakni kell valahol és dolgozni kell és közben napi 24 órában a gyerekkel kéne lenni...

Nagyon sajnállak, annyira félek, hogy egyszer az én párom is kihasználja a védtelenségemet, ha lesz gyerekünk!!! De akkor tutira orrba-szájba csalni fogom.

2010. máj. 5. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
95%

Csináld azt, amit én:

megütött, majdnem annyi volt nekem, fél évre szétmentünk, de ki kellett békülnünk, egyszerűen nem bírtam másként fenntartani a házamat. Visszacuccolt, így éltünk még vagy 1 évig, aztán az első adandó alkalommal, amikor szerelmes lettem viszonzottan, szakítottam vele. Igaz, volt 1 év, amikor egyedül éltem az újabb összeköltözésig, és nekem nem volt gyerekem, de én már akkor tudtam, amikor megütött, hogy nem lesz lelkiismeretfurdalásom elhagyni, ha itt lesz az ideje. Szépen várd ki az új pasit.

2010. máj. 5. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!