Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan találhatnám meg?

Hogyan találhatnám meg?

Figyelt kérdés

14 éves vagyok. Körülbelül 4-5 éve az unokanővérem megszakította az egész családdal a kapcsolatot. Az nagybátyám elvált és az unokanővérem az anyjával élt de nem tudom hol.

Most 22 éves de nekem nagyon hiányzik.

Mindig felnéztem rá és a családból ő az egyetlen akire hasonlítok.


Tudna valaki segíteni nekem hogy találhatnám meg?

Valami ötlet?😟



2017. jan. 15. 18:47
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Ahol éltek, ott kérdezz utána, hogy tudja-e valaki, hová költöztek. (Gondolom a közösségi oldalakat már végigkerested)
2017. jan. 15. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Facebookon.
2017. jan. 15. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

Igen de az van hogy nem tudom hol éltek. Mindig a telken vagy mamáméknál találkoztunk. Nem tudom hol éltek vagy élnek az anyjával


Mindenki haragszik rá és ha bejelenteném hogy nekem hiányzik ésmegakarom találni akkor anyámék megölnének... (Mármint anya biztos)


Videókat találtam róla de azok 8 évvel ezelöttiek... Utoljára azt hiszem a ballagásán láttam mikor gimiből ballagott...

2017. jan. 15. 18:55
 4/20 A kérdező kommentje:
Facebookon azért nem tudom megtalálni mert. Valahogy beállította hogy rákeresni nem lehet vagy hogyan...
2017. jan. 15. 19:14
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Szia ! Kezdjünk nyomozni.Tudod a nevét,és tudod melyik gimnáziumba járt.Keresd fel azt a gimnáziumot.Fényképezd le a tablót.NAGYON JÓ MINŐSÉGŰ FÉNYKÉPET készíts ! Róla,és az osztálytársairól,tanárairól.Szépen sorban írd be az osztálytársai nevét a facebookon,és azt a korosztályt keresd ami vele egy idős.Legyen a unokanővéred neve mondjuk Kiss Piroska,és tegyük fel osztálytársa volt Nagy Ilonának,és Nagy Ilona ismerőseit nézd meg.EDDIG TUDSZ KÖVETNI ? Végig kell nézned minden osztálytársának az ismerőseit.És az egyiknél ott lesz ! HA KELL OLVASD EL TÖBBSZÖR IS AMIT LEÍRTAM ! Sok Sikert !
2017. jan. 15. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
KIEGÉSZÍTÉS: Amikor megtalálod az egyik osztálytársának a nevét,nézd meg az iskolát egyből,hogy melyik suliba járt ! Mert ha megvan adva az iskola,és oda járt akkor Ő az osztálytársa volt.CSAK A CSALÁDDAL SZAKÍTOTTA MEG A KAPOCSOLATOT,és nem az osztálytársaival.A facebookon meg bekapcsolta hogy ne jelenjen meg a neve a keresési eredmények közt.De én a helyedben készítenék egy kitalált kamu facebook profil,és ha azzal keresel rá,és úgy megtalálod akkor az azt jelenti,hogy letiltott téged is már előre hogy te sem jelentkezz nála.Ilyen esetben el kell fogadnod,hogy Ő ÍGY DÖNTÖTT ! Ha úgy sem találod, akkor nem tiltott le.A rendőrség is tudná keresni,de tudod nincsen OK,mivel nem eltűnt személy,és BŰNT sem követett el,csupán csak megszakította a családi kapcsolatokat.Most neked ez fáj,de tudnod kell,hogy Ő döntött így !
2017. jan. 15. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
de 5-ös, hogyha eleve letiltotta, akkor ott sem fogja kijelezni neki, nem? Én mondjuk még nem nagyon értek a fb-hoz. Szóval inkább lehet, hogy fel kellene vennie velük a kapcsolatot konkrétan. Ja meg amúgy valaki egyéb rokonnak az ismerősei? Vagy ők se tudnak róla semmit, vagy ők is mind tiltottak? :S Amúgy én nemtom, ilyenekben nem vagyok jártas. Esetleg, de mondjuk a szüleid haragudnának érte, akkor nem jó ötlet, hogy az összes Mo-i telefonkönyvet beszerezni, és végighívogatni mindegyik olyan nevűt, mondjuk lehet, hogy benne sincs, vagy esetleg már azóta nevet változtatott, pl Kis Béláné lett belőle, és lehet, hogy pl még a férjének a neve sincs benne a telefonkönyvben. Esetleg nemtom, de mondjuk valszeg a szüleid azt is elleneznék, valami népszerű magazinban , nemtom, milyenek vannak, abban feladni egy hirdetést. De lehet, hogy amíg a szüleid, ha nem szeretik, na szóval amíg ott vannak körülötted, akkor addig ezeket nemigazán tudod meglépni, szóval lehet, hogy majd csak 18 éves korod után , vagy én nemtom, esetleg valamelyik kis barátnődnek a szülei hátha partnerek lennének ebben, és segítenének neked. Vagy esetleg megmondod, hogy barátnődékhez mész, ami igaz is, csakhogy onnan mondjuk pl elmentek a régi sulijába együtt.
2017. jan. 15. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
*ja okés, előző vagyok,látom,jött közben mégegy komment
2017. jan. 15. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

De a suli nevét se tudom 8 éves voltam


Csak a nevét tudom. Találtam róla videót de semmi más... Nagybátyjámnak azóta új élettársa van és egy új lánya... Nem hiszem hogy segítene... Egyedül vagyok erre a feladatra...

2017. jan. 15. 19:57
 10/20 A kérdező kommentje:
Facen én nem vagyok tiltva mert fél éve ha van nekem. Ő már elfelejtett szerintem. De minden álmom hogy megtalálhassam.
2017. jan. 15. 20:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!