Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy találhatnám meg a pénzt?...

Hogy találhatnám meg a pénzt? Ért valaki ehhez?

Figyelt kérdés
Még jó régen az anyukám lekötött nekem egy kis pénzt amiről soha nem mondott semmit. Azt akarta, hogy csak vészhelyzet esetén nyúljak hozzá, vagy pedig amikor a lekötés ideje lejár ami 10 év (még kb. 2 év lehet hátra). Nagyon szükségem lenne most rá, felment a hitelem, nagyon megszorultam. Idő közben eltávolodtunk egymástól, mindent elfelejt és már nagyon idős. Biztos, hogy nem emlékszik a pénzre sem. Hogy deríthetném ki hogy melyik bankban van a pénz?
2011. dec. 13. 19:10
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha valóban lekötötte a pénzt akkor otthon kéne lennie erről valamiféle bizonylatnak.
2011. dec. 13. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Kérdezd meg tőle,ha még nem távolodtatok el annyira,hogy ne is beszéljetek!!!!

Gondolom van otthon erről valami papír!

2011. dec. 13. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Igen van bizonylat, de fogalmam sincs, hogy merre..
2011. dec. 13. 19:17
 4/19 anonim ***** válasza:
93%

Honnan szereztél akkor tudomást egyáltalán a pénz létéről,ha -téged idézlek- "soha nem mondott semmit.",mert azt akarta, hogy csak vészhelyzet esetén nyúljak hozzá "?

hm?

2011. dec. 13. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
54%
Meg kell keresni.
2011. dec. 13. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
70%
"Idő közben eltávolodtunk egymástól",-de a pénzével azért most idő előtt kisegíhetne!?
2011. dec. 13. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Ezt úgy értettem, hogy soha nem volt ez beszédtéma. Anno még mondta, és a bizonylatot is láttam, de közben volt egy költözésem, már nem otthon lakom, nem állíthatok csak úgy be felforgatni az egész házat a bizonylat után kutatva..
2011. dec. 13. 19:20
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Én is rakok félre a fiamnak, de ha lejár akkor se ő veheti fel, hanem én. Ha nálatok is ez van és nem jó a viszony, nem biztos, hogy odaadja.
2011. dec. 13. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Ha idős anyukád, gondolom nem utazgatott km-et bank után kutatva. Szerintem menj be az édesanyád lakhelyéhez legközelebbi bankba. Ha a Te neveden van a megtakarítás, akkor megtalálják neked. Ha édesanyád veheti ki, akkor nem tudod kikerülni, hogy beszélj vele.


Igazán nem értem azt, hogy nem beszélsz vele, nem törődsz vele, az okokat nem firtatnám mert teljesen mindegy, hisz van ilyen. Viszont azt nem értem, hogy Ő nem kell, a pénze meg igen. Elég nagy vagy ahhoz, hogy elutasítsd édesanyádat, de ahhoz még nem nőttél föl, hogy tőle függetlenül old meg a gondjaidat. Iszonyú ellentmondásos úgy gondolom.

2011. dec. 13. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Te hozzáférhetsz egyáltalán, mert csak úgy nem fogják kiadni, ráadásul, ha ő kötötte, akkor csak ő veheti fel.
2011. dec. 13. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!